קו 150
אשדוד←אשקלון
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 150 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 150 (אשדוד←אשקלון) יש 25 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית אשדוד/רציפים ומסתיים בת. מרכזית אשקלון/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 150 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אשדוד←אשקלון (25 תחנות)
ת. מרכזית אשדוד/רציפים
שד. ירושלים/שד.הרצל
שד' ירושלים/התקומה
שד.ירושלים/בני ברית
שדרות ירושלים / הפרחים
שד. ירושלים/אלטלנה
שד.ירושלים/רבנו גרשום
שדרות ירושלים/שדרות משה סנה
אנדרטת עד הלום/שדרות משה סנה
שדרות מנחם בגין/שדרות משה סנה
צומת עד הלום/כביש 4
צומת שדה עוזיהו/כביש 4
מסעף אמונים
צומת בית עזרא
צומת אשכולות
מחלף אשקלון צפון/לדרום
צומת אשקלון/שדרות מנחם בגין לדרום
צומת אבא הילל סילבר/לדרום
צומת ברכיה
צומת אשקלון
קניון חוצות/בן גוריון
בית ההסתדרות/בן גוריון
בן גוריון/נאות אשקלון
צומת השניים
ת. מרכזית אשקלון/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 150
מתי מתחיל לפעול קו 150?
קו 150 מתחיל לפעול ב-05:45 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 150 מפסיק לעבוד?
קו 150 מפסיק לפעול ב-16:15 בשישי
מתי מגיע קו 150?
כדי לראות מתי קו אשדוד←אשקלון האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אשדוד←אשקלון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 150 (אשדוד←אשקלון)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אשדוד←אשקלון (אשדוד←אשקלון) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 150 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 150 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 150 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 150 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 150
קו 150 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:45 - 23:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:45 - 23:15 | 18 - 42 |
ב׳ | 05:45 - 23:15 | 18 - 42 |
ג׳ | 07:00 - 22:00 | 60 |
ד׳ | 05:45 - 23:15 | 18 - 42 |
ה׳ | 05:45 - 23:15 | 18 - 42 |
ו׳ | 06:00 - 16:15 | 30 - 45 |
ש׳ | 21:05 - 23:00 | 55 - 60 |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל150 (מ ת. מרכזית אשדוד/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 150 (אשדוד←אשקלון) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 150
תעריף הנסיעה ב150 (אשדוד←אשקלון) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
150 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 150 היא ת. מרכזית אשדוד/רציפים והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית אשקלון/הורדה.
קו 150 (אשדוד←אשקלון) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 150. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 150.
מעקב אחר קו האוטובוס 150 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 150 (אשדוד←אשקלון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 150 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 150 ב-ישראל
150 - כיוונים חלופיים
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 76 - כוכב הצפון/תמוז-אשדוד<->בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 71 - ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין<->אליהו הנביא/מרים הנביאה-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 72 - חבקוק/מרים הנביאה-ראש העין<->ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין-10/ לוח זמנים
- 38א - פינס/שדרות בן גוריון-גדרה<->ת. מרכזית אשדוד-אשדוד-21/ לוח זמנים
- 114 - עומר בן אל ח'טאב/אל מדינה-כפר קאסם<->באקה/יציאה צפונית-באקה אל ע'רביה-10/ לוח זמנים
- 142 - מסוף קסטינה-מלאכי/הורדה ואילת-באר טוביה<->ת. מרכזית אשדוד-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 177 - גיבורי החיל/שדרות הציונות-יבנה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 2א - מסוף הריביירה-אשדוד<->נמל הדרום-אשדוד-11/ לוח זמנים
- 21 - בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 4 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 313 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-1#/ לוח זמנים
- 477 - אליהו הנביא/ירמיהו הנביא-ראש העין<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 364 - מסוף גולדה/רציפים-תל אביב יפו<->מסוף משה ארנס/הורדה-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 256 - עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל-כפר קאסם<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-10/ לוח זמנים
- 5 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->הרימון/הברוש-בן זכאי-1#/ לוח זמנים
- 36 - שדרות הבנים/השקד-שתולים<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 340 - הכוהנים/השקד-בני עי''ש<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 300 - חיים הרצוג/גולדה מאיר-ראש העין<->יהודה הלוי/תיכון בגין-ראש העין-10/ לוח זמנים
- 5א - החרש/עמל-פתח תקווה<->עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל-כפר קאסם-11/ לוח זמנים
- 10א - בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין-פתח תקווה<->מסוף חרש-פתח תקווה-20/ לוח זמנים