קו 18
ראשון לציון←בית דגן
אגד (Egged)
מפת המסלול של קו האוטובוס 18 של אגד (Egged) - ראשון לציון←בית דגן
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 18 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 18 (ראשון לציון←בית דגן) יש 44 תחנות. מסלול הקו מתחיל בחונים נוסעים ראשון לציון/יוסף טומי לפיד ומסתיים בכביש 412/שדרות מנחם בגין.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 18 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ראשון לציון←בית דגן (44 תחנות)
חונים נוסעים ראשון לציון/יוסף טומי לפיד
החצוצרה/התזמורת
התזמורת/התוף
התזמורת/הקלרנית
המצלתיים/חומה ומגדל
נגבה/חומה ומגדל
נגבה/כפר חיטים
נגבה/דן
נגבה/שדה נחום
חומה ומגדל/ההסתדרות
התקומה/ההסתדרות
קרית הלאום/ישראל גלילי
ישראל גלילי/זבולון המר
גולדה מאיר/ישראל גלילי
בן גוריון/כצנלסון
בן גוריון/מנחם בגין
שד. בגין/פולה בן גוריון
שד. בגין/השחר
ז'בוטינסקי/שדרות בגין
ז'בוטינסקי/קרית ספר
רוטשילד/ז'בוטינסקי
הרצל/הרב הרצוג
הרצל/בן זאב
דרך המכבים/פיק''א
דרך המכבים/פריימן
דרך המכבים/שדרות הציונות
דרך המכבים/אלי כהן
מכון וולקני/דרך המכבים
צומת בית דגן/כביש 412
כביש 412/שדרות מנחם בגין
מחסן חברת חשמל/כביש 412
מנחם בגין/מחסן חברת חשמל
בגין/טרומפלדור
בית ספר דתי/הבנים
הבנים/קפלן
הגולן/קפלן
הגולן/הזית
כלנית/יסמין
היובל/אלון
הזית/היובל
שבזי/ההדס
שדרות מנחם בגין/שבזי
שדרות מנחם בגין/כצנלסון
כביש 412/שדרות מנחם בגין
שאלות ותשובות לגבי קו 18
מתי מתחיל לפעול קו 18?
קו 18 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 18 מפסיק לעבוד?
קו 18 מפסיק לפעול ב-14:30 בשישי
מתי מגיע קו 18?
כדי לראות מתי קו ראשון לציון←בית דגן האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ראשון לציון←בית דגן הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 18 (ראשון לציון←בית דגן)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ראשון לציון←בית דגן (ראשון לציון←בית דגן) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 18 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 18 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 18
קו האוטובוס 18, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:00 - 22:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 22:00 | 30 |
ב׳ | 06:00 - 22:00 | 30 |
ג׳ | 06:00 - 22:00 | 30 |
ד׳ | 06:00 - 22:00 | 30 |
ה׳ | 06:00 - 22:00 | 30 |
ו׳ | 07:00 - 14:30 | 30 - 45 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל18 (מ חונים נוסעים ראשון לציון/יוסף טומי לפיד), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 18 (ראשון לציון←בית דגן) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 18
תעריף הנסיעה ב18 (ראשון לציון←בית דגן) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
18 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 18 היא חונים נוסעים ראשון לציון/יוסף טומי לפיד והתחנה האחרונה היא כביש 412/שדרות מנחם בגין.
קו 18 (ראשון לציון←בית דגן) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 18. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 18.
מעקב אחר קו האוטובוס 18 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 18 (ראשון לציון←בית דגן) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 18 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 18 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 56א - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->שוק עירוני-דימונה-1א
- 91 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->הזית/לניאדו-טירת כרמל-2#
- 64 - הנחשול/הדייגים-ראשון לציון<->בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד-1#
- 80 - עזרא/סמטת נחמני-רחובות<->בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד-1ז
- 7 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->היכל התרבות/דרך השלום-נשר-1#
- 34 - יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור<->מתחם ביג/תדהר-פרדס חנה כרכור-3ז
- 821 - שיבת ציון/טללים-ירושלים<->בית וגן/עוזיאל-ירושלים-1#
- 1א - חניון אגד/הנפח-כרמיאל<->הנפח/היזם-כרמיאל-3א
- 51 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->גרנד קניון/שמחה גולן-חיפה-1#
- 16א - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-2ה
- 90 - דרך השלום/נשיאי ישראל-כרמיאל<->קרן היסוד/שדרות נשיאי ישראל-כרמיאל-1#
- 2 - חניון אגד/הנפח-כרמיאל<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#
- 993 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#אילת ↔ חיפה
- 24 - יוסף לוי /חרושת-קרית ביאליק<->דוכיפת/שלדג-קרית אתא-1#
- 3 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-34
- 277 - כביש 40/גבעת ברנר-קרית עקרון<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-2#
- 1 - חניון אגד/הנפח-כרמיאל<->הנפח/היזם-כרמיאל-3#
- 54 - ת.רכבת מזכרת בתיה/איסוף-מזכרת בתיה<->בית חולים קפלן/דרך פסטרנק-רחובות-1#
- 112 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->קבוץ פלמחים מרכז-פלמחים-1#
- 745 - הרב ש''י זווין/הרב וינוגרד-ירושלים<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-1ב