קו 187
הר אדר←ירושלים
תנופה (Tnufa)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 187 של תנופה (Tnufa) (מעודכן)
בקו 187 (הר אדר←ירושלים) יש 27 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהאלה / האורן ומסתיים בת. מרכזית ירושלים/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 187 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: הר אדר←ירושלים (27 תחנות)
האלה / האורן
האלה / האלון
נוף הרים/מבוא הבוסתן
נוף הרים/מבוא הכרמים
הגיא/מבוא החלילים
הגיא/מבוא החלילים
הגיא/מבוא הכפר
הגיא/מבוא הרועים
גן אקולוגי אמת המים/הגיא
הגיא
נוף הרים/הגיא
שד. הראל/האלה
מלון יערים
קיבוץ מעלה החמישה
מסעף מעלה החמישה
בית ספר אזורי אלון
מלון כרמים
קריית ענבים מרכז
בית נקופה
צומת חמד
מחלף חמד
הראל/יסמין
הראל/יצחק נסים
הראל/יסמין
מחלף הראל
מחלף הראל
ת. מרכזית ירושלים/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 187
מתי מתחיל לפעול קו 187?
קו 187 מתחיל לפעול ב-06:15 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 187 מפסיק לעבוד?
קו 187 מפסיק לפעול ב-14:30 בשישי
מתי מגיע קו 187?
כדי לראות מתי קו הר אדר←ירושלים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו הר אדר←ירושלים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 187 (הר אדר←ירושלים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס הר אדר←ירושלים (הר אדר←ירושלים) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 187 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 187 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 187
קו 187 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:15 - 22:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:15 - 22:45 | 60 - 105 |
ב׳ | 06:15 - 22:45 | 60 - 105 |
ג׳ | 06:15 - 22:45 | 60 - 105 |
ד׳ | 06:15 - 22:45 | 60 - 105 |
ה׳ | 06:15 - 22:45 | 60 - 105 |
ו׳ | 06:15 - 14:30 | 25 - 120 |
ש׳ | 22:00 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס תנופה (Tnufa)
צפה בכל העדכונים ל187 (מ האלה / האורן), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 187 (הר אדר←ירושלים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על תנופה (Tnufa) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 187
תעריף הנסיעה ב187 (הר אדר←ירושלים) של תנופה (Tnufa) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של תנופה (Tnufa), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של תנופה (Tnufa).
187 (תנופה (Tnufa))
התחנה הראשונה של קו 187 היא האלה / האורן והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית ירושלים/הורדה.
קו 187 (הר אדר←ירושלים) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של תנופה (Tnufa), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 187. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 187.
מעקב אחר קו האוטובוס 187 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 187 (הר אדר←ירושלים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 187 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של תנופה (Tnufa) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור תנופה (Tnufa) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של תנופה (Tnufa) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 187 ב-ישראל
187 - כיוונים חלופיים
קווי תנופה (Tnufa) בישראל
- 58 - מגרש כדורגל-אריאל<->אלון מורה/ישיבה 2-אלון מורה-20/ לוח זמנים
- 963 - דרך הציונות/מבצע חירם-אריאל<->ביה''ס אור זבולון/הנגב-אריאל-1#/ לוח זמנים
- 296 - בן ציון מיכאלי/יוסף נבו-הרצליה<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-2#/ לוח זמנים
- 292 - מגרש כדורגל-אריאל<->ת. מרכזית אשדוד-אשדוד-1#
- 184 - הארבל/שורק-אורנית<->מסוף חרש-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 639 - קרית מדע ב'-ירושלים<->זכריה הנביא/נריה הנביא-בית שמש-10/ לוח זמנים
- 86 - החרש/עמל-פתח תקווה<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-2#/ לוח זמנים
- 174 - יהלום/דרך הציונות-קדומים<->מסוף רעננה/רציפים-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 185 - בית כנסת עץ אפריים/החרוב-עץ אפרים<->מסוף חרש-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 81 - היובל/הגיתית-קדומים<->מסוף רעננה/רציפים-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 17 - מסוף אורנית-שומרון<->בית כנסת עץ אפריים/החרוב-עץ אפרים-20
- 637 - מסוף אליהו הנביא/איסוף-בית שמש<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 424 - מרכז לגיל הרך/הרב א.גורדון-קרית יערים<->זכריה הנביא/שדרות האמוראים-בית שמש-20/ לוח זמנים
- 103 - מגרש כדורגל-אריאל<->הדקל/סובה-נופים-1#/ לוח זמנים
- 189 - אזור התעשייה-בני ברק<->'חת''ם סופר ה-עמנואל-2#/ לוח זמנים
- 484 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->מרכז ספורט-מבשרת ציון-20/ לוח זמנים
- 387 - ממילא/קריב-ירושלים<->שד. הראל/האלה-הר אדר-10/ לוח זמנים
- 190 - מגדל קונקורד/דרך בן גוריון-בני ברק<->מרכז לגיל הרך/הרב א.גורדון-קרית יערים-20/ לוח זמנים
- 8 - בי''ס יסודי שחקים/דובדבן-אורנית<->מועדון ספורט/מבוא אורנית-אורנית-1#/ לוח זמנים
- 80 - היובל/הגיתית-קדומים<->מסוף רעננה/רציפים-רעננה-1#/ לוח זמנים