קו 586
אריאל←תל אביב-יפו
תנופה (Tnufa)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 586 של תנופה (Tnufa) (מעודכן)
בקו 586 (אריאל←תל אביב-יפו) יש 30 תחנות. מסלול הקו מתחיל במגרש כדורגל ומסתיים בת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 586 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אריאל←תל אביב-יפו (30 תחנות)
מגרש כדורגל
אוניברסיטת אריאל/רמת הגולן
מעונות סטודנטים/רמת הגולן
מוריה/נווה שאנן
מוריה/יפה נוף
מוריה/נווה שאנן
מוריה/שד. ירושלים
שד. ירושלים/שער הגיא
הנגב/ששת הימים
דרך תא''ל אורי בראון/מעלה הגבעה
דרך תא''ל אורי בראון/האצ''ל
בית החייל/דרך הנחשונים
דרך עפרון/המלאכה
צומת גיתי
מחלף ראש העין מזרח
מחלף ירקון
מחלף מורשה
מחלף גהה
ת.רק''ל אהרונוביץ'/דרך ז'בוטינסקי
ז'בוטינסקי/ אבו חצירא
דרך זאב ז'בוטינסקי/מכון מור
דרך ז'בוטינסקי/רש''י
דרך ז'בוטינסקי/ביאליק
הבורסה/רכבת מרכז
מתחם מידטאון/דרך מנחם בגין
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין
קריית הממשלה/דרך מנחם בגין
דרך מנחם בגין/המלאכה
הרכבת/ראש פינה
ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 586
מתי מתחיל לפעול קו 586?
קו 586 מתחיל לפעול ב-05:40 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 586 מפסיק לעבוד?
קו 586 מפסיק לפעול ב-18:20 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 586?
כדי לראות מתי קו אריאל←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אריאל←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 586 (אריאל←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אריאל←תל אביב-יפו (אריאל←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 586 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 586 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 586
קו האוטובוס 586, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:40 - 18:20
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:40 - 18:20 | 18 - 50 |
ב׳ | 05:40 - 18:20 | 18 - 50 |
ג׳ | 05:40 - 18:20 | 18 - 50 |
ד׳ | 05:40 - 18:20 | 18 - 50 |
ה׳ | 05:40 - 18:20 | 18 - 50 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס תנופה (Tnufa)
צפה בכל העדכונים ל586 (מ מגרש כדורגל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 586 (אריאל←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על תנופה (Tnufa) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 586
תעריף הנסיעה ב586 (אריאל←תל אביב-יפו) של תנופה (Tnufa) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של תנופה (Tnufa), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של תנופה (Tnufa).
586 (תנופה (Tnufa))
התחנה הראשונה של קו 586 היא מגרש כדורגל והתחנה האחרונה היא ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה.
קו 586 (אריאל←תל אביב-יפו) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של תנופה (Tnufa), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 586. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 586.
מעקב אחר קו האוטובוס 586 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 586 (אריאל←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 586 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של תנופה (Tnufa) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור תנופה (Tnufa) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של תנופה (Tnufa) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 586 ב-ישראל
586 - כיוונים חלופיים
קווי תנופה (Tnufa) בישראל
- 1 - מגרש כדורגל-אריאל<->קניון אריאל-אריאל-1#/ לוח זמנים
- 191 - מסילת ישרים/מסוף-מודיעין עילית<->מרכז לגיל הרך/הרב א.גורדון-קרית יערים-20/ לוח זמנים
- 614 - וולפסון/קפלן-ירושלים<->מסוף אליהו הנביא-בית שמש-10/ לוח זמנים
- 486 - החרש/עמל-פתח תקווה<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-21/ לוח זמנים
- 59 - מגרש כדורגל-אריאל<->קופת חולים כללית-ברכה-20/ לוח זמנים
- 187 - האלה / האורן-הר אדר<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 102 - חניון שפירים/איסוף-בית דגן<->מסוף הר הצופים/מרטין בובר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 184 - הארבל/שורק-אורנית<->מסוף חרש-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 79 - היובל/הגיתית-קדומים<->מסוף רעננה/רציפים-רעננה-10/ לוח זמנים
- 86 - החרש/עמל-פתח תקווה<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-2#/ לוח זמנים
- 73 - גני ילדים/היובל-קדומים<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-1#/ לוח זמנים
- 437 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->הדקל/סובה-נופים-20/ לוח זמנים
- 189 - מרכז לגיל הרך/הרב א.גורדון-קרית יערים<->גולדה/שלמה הלוי-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 161 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->מחנה אפיק-מעלה אפרים-15
- 80 - בית משפט/טשרניחובסקי-כפר סבא<->גני ילדים/היובל-קדומים-2#/ לוח זמנים
- 81 - בית משפט/טשרניחובסקי-כפר סבא<->היובל/הנבל-קדומים-2#/ לוח זמנים
- 275 - מגרש כדורגל-אריאל<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-1#/ לוח זמנים
- 285 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->הארז/החרוב1-עץ אפרים-2#/ לוח זמנים
- 487 - אזור התעשייה-בני ברק<->היובל/הנבל-קדומים-20/ לוח זמנים
- 963 - דרך הציונות/מבצע חירם-אריאל<->ביה''ס אור זבולון/הנגב-אריאל-1#/ לוח זמנים