קו 200
חוף דדו←חלוצי התעשייה/הגומא
אגד (Egged)
מפת המסלול של קו האוטובוס 200 של אגד (Egged) - חוף דדו←חלוצי התעשייה/הגומא
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 200 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 200 (חוף דדו←חלוצי התעשייה/הגומא) יש 113 תחנות. מסלול הקו מתחיל בחוף דדו ומסתיים בחלוצי התעשייה/הגומא.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 200 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חוף דדו←חלוצי התעשייה/הגומא (113 תחנות)
חוף דדו
ת. רכבת חוף הכרמל
סחרוב
מת''מ
כפר סמיר
נווה דוד
אצ''ל/המלך דוד
אצל/המלך שלמה
דרך הים/הולצברג
דרך הים
דרך הים/דולב
דרך הים/התמר
דרך הים/הסנה
דרך הים/ההרדוף
דרך הים/אילנות
מלון הר הכרמל/אילנות
אילנות/ככר הרקפות
דרך הים/הנרקיסים
בית ספר אופקים/דרך הים
דרך הים/הצופים
מרכז הכרמל/אודיטוריום
שדרות מוריה/הברושים
מוריה/צפרירים
מוריה/זרובבל
מוריה/נחשון
מוריה/קרית ספר
חורב/מאפו
מרכז חורב/חורב
חורב/פרויד
חורב/אידר
חורב/גבעת דאונס
אבא חושי/ווטסון
אבא חושי/קויפמן
אבא חושי/איינשטיין א
אבא חושי/איינשטיין ב
אבא חושי/חנה רובינא
אבא חושי/טהון
אבא חושי/דניה
אבא חושי/שבדיה
אוניברסיטה/איי. בי. אם
אוניברסיטה/מגדל אשכול
אוניברסיטה/רב תכליתי
אוניברסיטה/רב תכליתי
אוניברסיטה/מגדל אשכול
אבא חושי/שער חיפה
אבא חושי/שינדלר
בירם/אבא חושי
בית ספר אליאנס/דרך בירם
דרך בירם/יגאל אלון
דרך בירם/דובנוב
אינטרנציונל/יערי
אינטרנציונל/דורות
אינטרנציונל/הל''ה
דרך חנקין/אינטרנציונל
חנקין/קומוי
קומוי/חנקין
מלל/יערי
טכניון/מעונות נווה אמריקה
טכניון/בנין הספורט
מל''ל/הצפירה
מלל/קומוי
טרומפלדור/מרכז זיו
��רומפלדור/כיכר דוד
טרומפלדור/מימון
הגליל/מצפה
הגליל/הבריכה
הגליל/ציון
הגליל/הבנים
הגליל/נתיב חן
ניסינבוים/יד לבנים
יד לבנים/הלל סילבר
'יד לבנים א
יד לבנים ב'
יד לבנים ג
יד לבנים/ערד
יד לבנים/נווה יוסף
יד לבנים/דב גרונר
יד לבנים/רזיאל
יד לבנים/הגיבורים
חליסה
יל''ג/הקישון
שוק תלפיות
החלוץ/דבורה
בית הקרנות
הרצל/יואל
שבתאי לוי/פרץ
שבתאי לוי/רשפון
הגפן/הפרסים
הגפן/בן גוריון
הברון הירש/אלנבי
רוטשילד/אלנבי
מרכז רפואי לין/שדרות רוטשילד
צומת דולפין
דרך יפו/תל אביב
העצמאות/שדרות בן גוריון
ת. רכבת חיפה מרכז
קריית הממשלה/העצמאות
פלים/קיבוץ גלויות
ואדי סאליב
חטיבת גולני/מחלף חירם
מטה המשטרה
בר יהודה/גשר פז
בר יהודה/גשר גדוד 21
ההסתדרות/צומת הקריות
קניון לב המפרץ/ההסתדרות
ההסתדרות/בתי זיקוק
מרכז מסחרי חוצות המפרץ
שד. ההסתדרות/אריה שנקר
דרך הדשנים/צומת קרית אתא
חלוצי התעשייה/צ. קרית אתא
חלוצי התעשיה/החרש
חלוצי התעשיה/שנקר
חלוצי התעשייה/הגומא
שאלות ותשובות לגבי קו 200
מתי מתחיל לפעול קו 200?
קו 200 מתחיל לפעול ב-00:05 בשבת
באיזו שעה קו 200 מפסיק לעבוד?
קו 200 מפסיק לפעול ב-23:40 בשישי
מתי מגיע קו 200?
כדי לראות מתי קו חוף דדו←חלוצי התעשייה/הגומא האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חוף דדו←חלוצי התעשייה/הגומא הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 200 (חוף דדו←חלוצי התעשייה/הגומא)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חוף דדו←חלוצי התעשייה/הגומא (חוף דדו←חלוצי התעשייה/הגומא) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 200 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 200 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 200
קו 200 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:15 - 23:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 22:45 - 23:45 | 30 |
ב׳ | 00:15 - 23:45 | 30 |
ג׳ | 00:15 - 23:45 | 30 |
ד׳ | 00:15 - 23:45 | 30 |
ה׳ | 00:15 - 23:45 | 30 |
ו׳ | 21:10 - 23:40 | 35 - 45 |
ש׳ | 00:05 - 23:45 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל200 (מ חוף דדו), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 200 (חוף דדו←חלוצי התעשייה/הגומא) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 200
תעריף הנסיעה ב200 (חוף דדו←חלוצי התעשייה/הגומא) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
200 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 200 היא חוף דדו והתחנה האחרונה היא חלוצי התעשייה/הגומא.
קו 200 (חוף דדו←חלוצי התעשייה/הגומא) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 200. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 200.
מעקב אחר קו האוטובוס 200 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 200 (חוף דדו←חלוצי התעשייה/הגומא) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 200 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 200 ב-ישראל
200 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 16 - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#
- 86א - מורד הגיא/איריס-כרמיאל<->הפסגה/בית ספר פסגות-כרמיאל-2א
- 7א - קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק-ירושלים<->מלון דיפלומט-ירושלים-2א
- 431 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-3#
- 846 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#
- 66 - הדשנים-חיפה<->רמת יוחנן-רמת יוחנן-1צ
- 486 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->נווה זוהר/מועצה אזורית-נווה זוהר-3#
- 1א - מסוף אגד/קניון פרץ סנטר-דימונה<->מנחם בגין/הר המוריה-דימונה-18
- 754 - רוזנטל/כנפי נשרים-ירושלים<->שפע חיים/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-19
- 245 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->שוק תלפיות-חיפה-2#
- 27 - יהלום/גרנט-אבן ספיר<->מכון שרת/הדסה עין כרם-ירושלים-39
- 952 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->נוף העמק/האיריס-מגדל העמק-3#
- 54 - ת.רכבת מזכרת בתיה/איסוף-מזכרת בתיה<->בית חולים קפלן/דרך פסטרנק-רחובות-1#
- 115 - שוק תלפיות-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2א
- 93א - בן צבי/חטיבת דגן-חיפה<->טרומן/מח''ל-חיפה-1#
- 845 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-1#
- 96 - המ''ג/ירמיהו-ירושלים<->שבטי ישראל/הנביאים-ירושלים-2ד
- 81א - שדרות יעקב/הכלנית-ראשון לציון<->דוד אלעזר/ישראל שמיד-נס ציונה-1#
- 556 - ירמיהו/הצבי-ירושלים<->כיכר המעפיל-קרית גת-3#
- 81 - אריה לוין /חבד-חיפה<->רמז/הציונות-קרית אתא-1א