קו 22
כפר כנא←נצרת
שאמ (Nazareth-unbs)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 22 של שאמ (Nazareth-unbs) (מעודכן)
בקו 22 (כפר כנא←נצרת) יש 36 תחנות. מסלול הקו מתחיל במרכז חלוקת דואר ומסתיים במרכז מסחרי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 22 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: כפר כנא←נצרת (36 תחנות)
מרכז חלוקת דואר
מרכז מחזור/כפר כנא
אלמסאלה
אלווערה א
אלווערה ב
חמאיסי וסים א
חמאיסי וסים ב
בית קברות מוסלמי עתיק
המרכז
אל ח'מרייה
אל ח'מרייה
בית ספר א' חטיבת ביניים
מתנ''ס/כפר כנא
כפר כנא 754
בנק לאומי
כפר כנא ה'/קופ''ח
כפר כנא ו'/מעיין
מעל המעיין
כפר כנא ח'/יציאה
צומת משהד
ריינה א'/כניסה
ריינה ב'/מרכז
מועצה מקומית ריינה
ריינה ד'/יציאה
בי''ח סעודי הגליל
הגליל/א רינה
הגליל/שכונת אלרום
בית חולים נמסאוי
בית ספר סנט גוזף
הגליל/6013
הגליל / דרך א סלאם
המעיין/פאולוס השישי
פאולוס השישי/6177
תאופיק זיאד / אכסאל
איצטדיון כדורגל
מרכז מסחרי
שאלות ותשובות לגבי קו 22
מתי מתחיל לפעול קו 22?
קו 22 מתחיל לפעול ב-06:30 בשני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי, שבת
באיזו שעה קו 22 מפסיק לעבוד?
קו 22 מפסיק לפעול ב-08:00 בשני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי, שבת
מתי מגיע קו 22?
כדי לראות מתי קו כפר כנא←נצרת האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו כפר כנא←נצרת הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 22 (כפר כנא←נצרת)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס כפר כנא←נצרת (כפר כנא←נצרת) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 22 של שאמ (Nazareth-unbs) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 22 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 22 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 22 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 22
קו האוטובוס 22, פועל בימים שני עד שבת. שעות הפעילות הרגילות: 06:30 - 08:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | 06:30 - 08:00 | 5 - 40 |
ג׳ | 06:30 - 08:00 | 5 - 40 |
ד׳ | 06:30 - 08:00 | 5 - 40 |
ה׳ | 06:30 - 08:00 | 5 - 40 |
ו׳ | 06:30 - 08:00 | 30 - 60 |
ש׳ | 06:30 - 08:00 | 20 - 40 |
התרעות שירות של אוטובוס שאמ (Nazareth-unbs)
צפה בכל העדכונים ל22 (מ מרכז חלוקת דואר), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 22 (כפר כנא←נצרת) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על שאמ (Nazareth-unbs) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 22
תעריף הנסיעה ב22 (כפר כנא←נצרת) של שאמ (Nazareth-unbs) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של שאמ (Nazareth-unbs), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של שאמ (Nazareth-unbs).
22 (שאמ (Nazareth-unbs))
התחנה הראשונה של קו 22 היא מרכז חלוקת דואר והתחנה האחרונה היא מרכז מסחרי.
קו 22 (כפר כנא←נצרת) פועל בשני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של שאמ (Nazareth-unbs), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 22. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 22.
מעקב אחר קו האוטובוס 22 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 22 (כפר כנא←נצרת) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 22 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של שאמ (Nazareth-unbs) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור שאמ (Nazareth-unbs) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של שאמ (Nazareth-unbs) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 22 ב-ישראל
22 - כיוונים חלופיים
קווי שאמ (Nazareth-unbs) בישראל
- 3 - מרכז מסחרי/המעיין-נוף הגליל<->שוק נוף הגליל-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 54 - בילאל/102926-נצרת<->שוק נוף הגליל-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 9 - אלג'ליל/כניסה צפונית-נצרת<->מרכז מסחרי מגדלי נצרת-נצרת-1#/ לוח זמנים
- 81 - 201/609-יפיע<->5005/5129-נצרת-1#
- 87 - מרכז דדו/יזרעאל-נוף הגליל<->בית ספר נעמ''ת-נצרת-1א/ לוח זמנים
- 17 - ואדי אל חאג'/2004-נצרת<->בית דפוס אלחכים/ואדי אל חאג-נצרת-3#/ לוח זמנים
- 4 - שוק-נוף הגליל<->כרכום/שדרות מעלה יצחק-נוף הגליל-2#/ לוח זמנים
- 71 - כפר כנא 15-כפר כנא<->בנה ביתך 2-כפר כנא-1#/ לוח זמנים
- 46 - מסרארה חט''ב-עין מאהל<->גן טכנולוגי/כניסה ראשית-נצרת-1#/ לוח זמנים
- 21 - בית ספר תיכון שנלר-נצרת<->7061/7074-נצרת-2#/ לוח זמנים
- 111 - ת. רכבת כפר ברוך-כפר ברוך<->מרכז מסחרי/המעיין-נוף הגליל-2#/ לוח זמנים
- 75 - כרכום/שדרות מעלה יצחק-נוף הגליל<->בית ספר ארבל-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 20 - מסרארה חט''ב-עין מאהל<->מרכז מסחרי-נצרת-1#/ לוח זמנים
- 44 - כרכום/שדרות מעלה יצחק-נוף הגליל<->דודג סנטר-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 63 - ריינה א'/כניסה-ריינה<->מרכז מסחרי ביג-נצרת-1#/ לוח זמנים
- 1 - מרכז מסחרי/המעיין-נוף הגליל<->יפיע ד'/יציאה-יפיע-1#/ לוח זמנים
- 19 - מרכז מסחרי ביג-נצרת<->גן ילדים/רותם-נוף הגליל-2#/ לוח זמנים
- 54 - 7090/עומר אבן אל ח'טאב-נצרת<->בית ספר שנלר-נצרת-1ב/ לוח זמנים
- 16 - גן ילדים/רותם-נוף הגליל<->שוק נוף הגליל-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 5 - אום קובי/5035-נצרת<->ארבל/יודפת-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים