קו 437
נופים←תל אביב-יפו
תנופה (Tnufa)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 437 של תנופה (Tnufa) (מעודכן)
בקו 437 (נופים←תל אביב-יפו) יש 30 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהדקל/סובה ומסתיים בת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 437 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: נופים←תל אביב-יפו (30 תחנות)
הדקל/סובה
הדקל/הצבעוני
מסוף שדרות הראשונים
בסיס צבאי
צומת יקיר
הר השומרון/נחל קנה
צומת רבבה
דרך ברקן/הענבר
דרך ברקן /חלמיש
ברקן
דרך ברקן/חלמיש
דרך ברקן/השהם
השהם/הברקת
השהם/האודם
מסוף אורנית
מחלף ראש העין מזרח
מחלף ירקון
מחלף מורשה
מחלף גהה
ת.רק''ל אהרונוביץ'/דרך ז'בוטינסקי
ז'בוטינסקי/ אבו חצירא
דרך זאב ז'בוטינסקי/מכון מור
דרך ז'בוטינסקי/רש''י
דרך ז'בוטינסקי/ביאליק
הבורסה/רכבת מרכז
מתחם מידטאון/דרך מנחם בגין
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין
דרך מנחם בגין/המלאכה
הרכבת/ראש פינה
ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 437
מתי מתחיל לפעול קו 437?
קו 437 מתחיל לפעול ב-06:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 437 מפסיק לעבוד?
קו 437 מפסיק לפעול ב-07:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 437?
כדי לראות מתי קו נופים←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו נופים←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 437 (נופים←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס נופים←תל אביב-יפו (נופים←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 437 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 437 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 437
קו האוטובוס 437, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:30 - 07:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:30 - 07:30 | 60 |
ב׳ | 06:30 - 07:30 | 60 |
ג׳ | 06:30 - 07:30 | 60 |
ד׳ | 06:30 - 07:30 | 60 |
ה׳ | 06:30 - 07:30 | 60 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס תנופה (Tnufa)
צפה בכל העדכונים ל437 (מ הדקל/סובה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 437 (נופים←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על תנופה (Tnufa) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 437
תעריף הנסיעה ב437 (נופים←תל אביב-יפו) של תנופה (Tnufa) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של תנופה (Tnufa), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של תנופה (Tnufa).
437 (תנופה (Tnufa))
התחנה הראשונה של קו 437 היא הדקל/סובה והתחנה האחרונה היא ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה.
קו 437 (נופים←תל אביב-יפו) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של תנופה (Tnufa), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 437. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 437.
מעקב אחר קו האוטובוס 437 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 437 (נופים←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 437 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של תנופה (Tnufa) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור תנופה (Tnufa) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של תנופה (Tnufa) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 437 ב-ישראל
437 - כיוונים חלופיים
קווי תנופה (Tnufa) בישראל
- 134 - גולן/גן ציבורי-אלפי מנשה<->מסוף רעננה/רציפים-רעננה-10/ לוח זמנים
- 19 - הארבל/שורק-אורנית<->ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין-1#/ לוח זמנים
- 80 - היובל/הגיתית-קדומים<->מסוף רעננה/רציפים-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 8 - בי''ס יסודי שחקים/דובדבן-אורנית<->מועדון ספורט/מבוא אורנית-אורנית-1#/ לוח זמנים
- 25 - בריכה-שקד<->קידמה/החלומות-חריש-10/ לוח זמנים
- 619 - זכריה הנביא/שדרות האמוראים-בית שמש<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-23/ לוח זמנים
- 42 - ת. רכבת מלאכי יואב/איסוף-יואב<->רבדים-רבדים-20/ לוח זמנים
- 161 - מרכז מסחרי מפגש הביקעה-ערבות הירדן<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-2#/ לוח זמנים
- 93 - בית משפט/טשרניחובסקי-כפר סבא<->גולן/גן ציבורי-אלפי מנשה-2#/ לוח זמנים
- 1 - מגרש כדורגל-אריאל<->קניון אריאל-אריאל-1#/ לוח זמנים
- 102 - חניון שפירים/איסוף-בית דגן<->מסוף הר הצופים/מרטין בובר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 391 - חת''ם סופר/נתיב רבבות אפרים-עמנואל<->הר''ן/קדושת לוי-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 115 - זכריה הנביא/נריה הנביא-בית שמש<->ממילא/קריב-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 188 - נבעה/אלוואד-עין נקובא<->שדרות שז''ר/בנייני האומה-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 620 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->מסוף דרך חיים-בית שמש-10/ לוח זמנים
- 276 - מגרש כדורגל-אריאל<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 284 - מגרש כדורגל-אריאל<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-1#
- 59 - מגרש כדורגל-אריאל<->קופת חולים כללית-ברכה-20/ לוח זמנים
- 293 - ת. מרכזית רמלה-רמלה<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-2#
- 195 - היכל המשפט/אבא אבן-ירושלים<->נטף א-נטף-10/ לוח זמנים