קו 52
טבריה←קצרין
מועצה אזורית גולן (Golan)
מפת המסלול של קו האוטובוס 52 של מועצה אזורית גולן (Golan) - טבריה←קצרין
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 52 של מועצה אזורית גולן (Golan) (מעודכן)
בקו 52 (טבריה←קצרין) יש 38 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית טבריה/רציפים ומסתיים בקניון לב קצרין.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 52 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: טבריה←קצרין (38 תחנות)
ת. מרכזית טבריה/רציפים
דרך גדוד ברק/הירדן
צומת מגדל
מסעף מגדל צפון
מסעף גינוסר/דרום
מרכז/מסעף גינוסר
צומת חוקוק
חוף חוקוק/אתר ספיר
צומת כפר נחום
מסעף טבח'ה
מסעף כפר נחום
חוף אמנון
צומת אלמגור
צומת בית צידה
צומת יהודיה
חניון יהודיה/87
צומת קצביה
מסעף אזור תעשייה
פארק קצרין
מכללת אוהלו
דרך החרמון/זויתן
שיאון/טיילת נווה
גילבון/משעול סלעית
גילבון/תדהר
זוויתן/טיילת נווה
זוויתן/טיילת גמלא
המשושים/הדס
המשושים/פעמונית
שיאון/טיילת אפק
שיאון/סער
סער/צמח
סער/מירון
סוסיתא/טיילת בתרא
יהודיה/יודפת
זוויתן/יהודיה
זוויתן/טיילת אפק
דליות/איה
קניון לב קצרין
שאלות ותשובות לגבי קו 52
מתי מתחיל לפעול קו 52?
קו 52 מתחיל לפעול ב-07:40 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 52 מפסיק לעבוד?
קו 52 מפסיק לפעול ב-12:00 בשישי
מתי מגיע קו 52?
כדי לראות מתי קו טבריה←קצרין האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו טבריה←קצרין הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 52 (טבריה←קצרין)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס טבריה←קצרין (טבריה←קצרין) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 52 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 52 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 52
קו 52 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 07:40 - 21:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:40 - 21:30 | 60 - 310 |
ב׳ | 07:40 - 21:30 | 60 |
ג׳ | 07:40 - 21:30 | 60 |
ד׳ | 07:40 - 21:30 | 60 |
ה׳ | 07:40 - 21:30 | 60 |
ו׳ | 08:40 - 12:00 | 200 |
ש׳ | 22:45 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס מועצה אזורית גולן (Golan)
צפה בכל העדכונים ל52 (מ ת. מרכזית טבריה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 52 (טבריה←קצרין) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מועצה אזורית גולן (Golan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 52
תעריף הנסיעה ב52 (טבריה←קצרין) של מועצה אזורית גולן (Golan) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מועצה אזורית גולן (Golan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מועצה אזורית גולן (Golan).
52 (מועצה אזורית גולן (Golan))
התחנה הראשונה של קו 52 היא ת. מרכזית טבריה/רציפים והתחנה האחרונה היא קניון לב קצרין.
קו 52 (טבריה←קצרין) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מועצה אזורית גולן (Golan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 52. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 52.
מעקב אחר קו האוטובוס 52 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 52 (טבריה←קצרין) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 52 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מועצה אזורית גולן (Golan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מועצה אזורית גולן (Golan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מועצה אזורית גולן (Golan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 52 ב-ישראל
52 - כיוונים חלופיים
קווי מועצה אזורית גולן (Golan) בישראל
- 103 - שיאון/טיילת נווה-קצרין<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-10
- 79 - מזכירות-אלי עד<->בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין-20
- 57 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->קניון לב קצרין-קצרין-20
- 54 - בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-11
- 85 - בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין<->מיצר-מיצר-11
- 60 - בר כוכבא/עמל-טבריה<->נטור-נטור-20
- 63 - חספין מרכז-חספין<->ישיבה/דרך הגבורה-טבריה-10
- 15 - בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין<->אלוני הבשן/מרכז-אלוני הבשן-12
- 41 - אלמגור מרכז-אלמגור<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-10
- 44 - גדות מרכז-גדות<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-10
- 111 - ת. מרכזית ק''ש/רציפים-קרית שמונה<->בני יהודה מרכז-בני יהודה-21
- 58 - גשר הידידות/כניסה-עין קנייא<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-13
- 143 - שיאון/טיילת נווה-קצרין<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-10
- 10 - שיאון/טיילת נווה-קצרין<->מבוא חמה-מבוא חמה-10
- 142 - שיאון/טיילת נווה-קצרין<->בית חולים פוריה-בית חולים פורייה-10
- 53 - מסוף חצור הגלילית/רציפים-חצור הגלילית<->יקבי רמת הגולן-קצרין-20
- 81 - בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין<->אזור תעשייה/כינור דוד-חד נס-10
- 16 - בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין<->צומת כורסי-גולן-10
- 147 - בית חולים פוריה-בית חולים פורייה<->קניון לב קצרין-קצרין-21
- 51 - רמת מגשימים מרכז-רמת מגשימים<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-10