קו 575
תל אביב-יפו←כפר סבא
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 575 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 575 (תל אביב-יפו←כפר סבא) יש 29 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים ומסתיים בתחנה מרכזית כפ''ס/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 575 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: תל אביב-יפו←כפר סבא (29 תחנות)
ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים
ת. רכבת תל אביב - סבידור/דרך נמיר
דרך נמיר/פנקס
דרך נמיר/הרב הרצוג
פלנטריום/חיים לבנון
מוזאון ארץ ישראל/חיים לבנון
מכון הנפט/חיים לבנון
מכון התקנים/חיים לבנון
חיים לבנון/ד''ר ג'ורג' וויז
האוניברסיטה/חיים לבנון
האוניברסיטה/חיים לבנון
חיים לבנון/קלצ'קין
שד' קק''ל/שלמה בן יוסף
מכללת לוינסקי/דרך נמיר
מחלף גלילות מערב
סינמה סיטי
צומת גלילות/בסיס צבאי
מחלף הכפר הירוק/צומת הראשונים
מחלף הכפר הירוק
כביש 4/מחלף מורשה
תע''ש
בית משפט/טשרניחובסקי
טשרניחובסקי/ויצמן
ויצמן / גלר
וייצמן/גורדון
קניון ערים/וייצמן
ויצמן/ירושלים
וייצמן/רוטשילד
תחנה מרכזית כפ''ס/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 575
מתי מתחיל לפעול קו 575?
קו 575 מתחיל לפעול ב-06:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 575 מפסיק לעבוד?
קו 575 מפסיק לפעול ב-16:30 בשישי
מתי מגיע קו 575?
כדי לראות מתי קו תל אביב-יפו←כפר סבא האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו תל אביב-יפו←כפר סבא הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 575 (תל אביב-יפו←כפר סבא)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס תל אביב-יפו←כפר סבא (תל אביב-יפו←כפר סבא) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 575 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 575 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 575
קו 575 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:30 - 21:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:30 - 21:15 | 25 - 30 |
ב׳ | 06:30 - 21:15 | 25 - 30 |
ג׳ | 06:30 - 21:15 | 25 - 30 |
ד׳ | 06:30 - 21:15 | 25 - 30 |
ה׳ | 06:30 - 21:15 | 25 - 30 |
ו׳ | 06:30 - 16:30 | 30 - 60 |
ש׳ | 22:45 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל575 (מ ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 575 (תל אביב-יפו←כפר סבא) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 575
תעריף הנסיעה ב575 (תל אביב-יפו←כפר סבא) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
575 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 575 היא ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים והתחנה האחרונה היא תחנה מרכזית כפ''ס/הורדה.
קו 575 (תל אביב-יפו←כפר סבא) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 575. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 575.
מעקב אחר קו האוטובוס 575 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 575 (תל אביב-יפו←כפר סבא) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 575 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 575 ב-ישראל
575 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 82 - חט''ב רימון-רעננה<->רבוצקי/אחוזה-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 5 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי יהודה הנשיא-אלעד<->מסוף/רבי יהודה הנשיא-אלעד-10/ לוח זמנים
- 570 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->קניון איילון-בני ברק-2#/ לוח זמנים
- 19 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->מכללת בית ברל-בית ברל-1#/ לוח זמנים
- 370 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 555 - מסוף יהוד/עליה-יהוד מונוסון<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 9 - לב הפארק/וייצמן-רעננה<->בן ציון מיכאלי/הרכבת-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 176 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->מרכז תעסוקה לנכה/המלאכה-ראש העין-10/ לוח זמנים
- 375 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->מלכי ישראל/אדוריים-קרית גת-1#
- 90 - השונית/יורדי ים-הרצליה<->יוסף לוי/הכובשים-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 322 - אחת עשרה נקודות/יצחק שמיר-נתיבות<->בית הלוחם-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 270 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->קמיל הויסמנס/בלפור-נתניה-10/ לוח זמנים
- 27 - מסוף קדמה-רמת השרון<->השונית/יורדי ים-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 86 - רמז/מרכז הנוער-כפר סבא<->בי''ס יגאל אלון/שד' ששת הימים-כפר סבא-19/ לוח זמנים
- 278 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 377 - ת. מרכזית רשל''צ/רציפים-ראשון לציון<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 371 - ת. מרכזית רשל''צ/רציפים-ראשון לציון<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 117 - כסייפה/שכונה 13-כסיפה<->הברזל/הזורע-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 20 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן-כפר סבא-3#/ לוח זמנים
- 617 - ת. רכבת נתניה-נתניה<->ת. רכבת הרצליה-הרצליה-1#/ לוח זמנים