קו 7
שכונת הגבע←תיכון אורט/מבוא אורנית
תנופה (Tnufa)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 7 של תנופה (Tnufa) (מעודכן)
בקו 7 (שכונת הגבע←תיכון אורט/מבוא אורנית) יש 15 תחנות. מסלול הקו מתחיל בשכונת הגבע ומסתיים בתיכון אורט/מבוא אורנית.
לוח הזמנים לקו 7 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב07:25. שעות הפעילות השבוע: ימי חול.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 7 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: שכונת הגבע←תיכון אורט/מבוא אורנית (15 תחנות)
שכונת הגבע
האגוז/הדגנית
האגוז/האתרוג
האלון/היקינטון
האלון/הזית
הזית/השיטה
בית הכנסת היכל משה/הזית
ביה''ס גוונים/השקד
בי''ס יסודי שחקים/דובדבן
הכרמל/הירדן
הכרמל/הירקון
הארבל/הגעתון
החרמון/הארבל
התבור/דרגות
תיכון אורט/מבוא אורנית
שאלות ותשובות לגבי קו 7
מתי מתחיל לפעול קו 7?
קו 7 מתחיל לפעול ב-07:25 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 7 מפסיק לעבוד?
קו 7 מפסיק לפעול ב-07:25 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 7?
כדי לראות מתי קו שכונת הגבע←תיכון אורט/מבוא אורנית האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו שכונת הגבע←תיכון אורט/מבוא אורנית הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 7 (שכונת הגבע←תיכון אורט/מבוא אורנית)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס שכונת הגבע←תיכון אורט/מבוא אורנית (שכונת הגבע←תיכון אורט/מבוא אורנית) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 7 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 7 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 7
קו האוטובוס 7, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 07:25
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:25 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 07:25 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | 07:25 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 07:25 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 07:25 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | 07:30 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס תנופה (Tnufa)
צפה בכל העדכונים ל7 (מ שכונת הגבע), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 7 (שכונת הגבע←תיכון אורט/מבוא אורנית) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על תנופה (Tnufa) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 7
תעריף הנסיעה ב7 (שכונת הגבע←תיכון אורט/מבוא אורנית) של תנופה (Tnufa) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של תנופה (Tnufa), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של תנופה (Tnufa).
7 (תנופה (Tnufa))
התחנה הראשונה של קו 7 היא שכונת הגבע והתחנה האחרונה היא תיכון אורט/מבוא אורנית.
קו 7 (שכונת הגבע←תיכון אורט/מבוא אורנית) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של תנופה (Tnufa), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 7. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 7.
מעקב אחר קו האוטובוס 7 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 7 (שכונת הגבע←תיכון אורט/מבוא אורנית) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 7 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של תנופה (Tnufa) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור תנופה (Tnufa) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של תנופה (Tnufa) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 7 ב-ישראל
קווי תנופה (Tnufa) בישראל
- 41 - ת. רכבת מלאכי יואב/איסוף-יואב<->מגרש ספורט-שדות מיכה-20/ לוח זמנים
- 188 - נבעה/אלוואד-עין נקובא<->שדרות שז''ר/בנייני האומה-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 424 - מרכז לגיל הרך/הרב א.גורדון-קרית יערים<->זכריה הנביא/שדרות האמוראים-בית שמש-20/ לוח זמנים
- 93 - בית משפט/טשרניחובסקי-כפר סבא<->גולן/גן ציבורי-אלפי מנשה-2#/ לוח זמנים
- 275 - מגרש כדורגל-אריאל<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-1#/ לוח זמנים
- 586 - מגרש כדורגל-אריאל<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 58 - מגרש כדורגל-אריאל<->אלון מורה/ישיבה 2-אלון מורה-20/ לוח זמנים
- 77 - קופת חולים לאומית/הר המור-פדואל<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-2#/ לוח זמנים
- 186 - ישיבת הרי יהודה-בית מאיר<->שדרות שז''ר/בנייני האומה-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 42 - ת. רכבת מלאכי יואב/איסוף-יואב<->רבדים-רבדים-20/ לוח זמנים
- 290 - מגרש כדורגל-אריאל<->שדרות שז''ר/בנייני האומה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 151 - ערבי הנחל/הדס-צופים<->אצטדיון לויטה/דרך הפועל-כפר סבא-10/ לוח זמנים
- 62 - אולם אירועים/הגאון מוילנה-עמנואל<->אלון מורה/ישיבה 2-אלון מורה-20/ לוח זמנים
- 174 - בית משפט/טשרניחובסקי-כפר סבא<->דרך הציונות/יהלום-קדומים-2#
- 267 - מסוף שכונה ירוקה-כפר סבא<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-20/ לוח זמנים
- 100 - ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין<->אוניברסיטת אריאל/רמת הגולן-אריאל-2#/ לוח זמנים
- 161 - מרכז מסחרי מפגש הביקעה-ערבות הירדן<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-2#/ לוח זמנים
- 288 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-2#
- 388 - אזור התעשייה-בני ברק<->'חת''ם סופר ה-עמנואל-2#/ לוח זמנים
- 437 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->הדקל/סובה-נופים-20/ לוח זמנים