קו 963
דרך הציונות/מבצע חירם←ביה''ס אור זבולון/הנגב
תנופה (Tnufa)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 963 של תנופה (Tnufa) (מעודכן)
בקו 963 (דרך הציונות/מבצע חירם←ביה''ס אור זבולון/הנגב) יש 15 תחנות. מסלול הקו מתחיל בדרך הציונות/מבצע חירם ומסתיים בביה''ס אור זבולון/הנגב.
לוח הזמנים לקו 963 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב07:35. שעות הפעילות השבוע: ימי חול.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 963 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: דרך הציונות/מבצע חירם←ביה''ס אור זבולון/הנגב (15 תחנות)
דרך הציונות/מבצע חירם
דרך הציונות/מבצע עובדה
דואר/דרך הנחשונים
בית השואה/דרך הנחשונים
בית החייל/דרך הנחשונים
גנים/הורדים
גנים/הכלניות
גנים/הסביונים
דרך תא''ל אורי בראון/הפסגה
דרך תא''ל אורי בראון/ההגנה
צה''ל/יואב
יפתח/צה''ל
בית כנסת הרמב''ם/בקעת הירדן
הנגב/הערבה
ביה''ס אור זבולון/הנגב
שאלות ותשובות לגבי קו 963
מתי מתחיל לפעול קו 963?
קו 963 מתחיל לפעול ב-07:35 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 963 מפסיק לעבוד?
קו 963 מפסיק לפעול ב-07:35 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 963?
כדי לראות מתי קו דרך הציונות/מבצע חירם←ביה''ס אור זבולון/הנגב האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו דרך הציונות/מבצע חירם←ביה''ס אור זבולון/הנגב הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 963 (דרך הציונות/מבצע חירם←ביה''ס אור זבולון/הנגב)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס דרך הציונות/מבצע חירם←ביה''ס אור זבולון/הנגב (דרך הציונות/מבצע חירם←ביה''ס אור זבולון/הנגב) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 963 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 963 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 963
קו האוטובוס 963, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 07:35
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:35 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 07:35 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | 07:35 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 07:35 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 07:35 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס תנופה (Tnufa)
צפה בכל העדכונים ל963 (מ דרך הציונות/מבצע חירם), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 963 (דרך הציונות/מבצע חירם←ביה''ס אור זבולון/הנגב) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על תנופה (Tnufa) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 963
תעריף הנסיעה ב963 (דרך הציונות/מבצע חירם←ביה''ס אור זבולון/הנגב) של תנופה (Tnufa) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של תנופה (Tnufa), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של תנופה (Tnufa).
963 (תנופה (Tnufa))
התחנה הראשונה של קו 963 היא דרך הציונות/מבצע חירם והתחנה האחרונה היא ביה''ס אור זבולון/הנגב.
קו 963 (דרך הציונות/מבצע חירם←ביה''ס אור זבולון/הנגב) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של תנופה (Tnufa), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 963. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 963.
מעקב אחר קו האוטובוס 963 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 963 (דרך הציונות/מבצע חירם←ביה''ס אור זבולון/הנגב) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 963 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של תנופה (Tnufa) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור תנופה (Tnufa) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של תנופה (Tnufa) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 963 ב-ישראל
קווי תנופה (Tnufa) בישראל
- 190 - הגר''א/נחלת שלמה-קרית יערים<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 284 - מגרש כדורגל-אריאל<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-1#
- 161 - מרכז מסחרי מפגש הביקעה-ערבות הירדן<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-2#/ לוח זמנים
- 81 - בית משפט/טשרניחובסקי-כפר סבא<->היובל/הנבל-קדומים-2#/ לוח זמנים
- 390 - חת''ם סופר/נתיב רבבות אפרים-עמנואל<->מסילת ישרים/דרך קרית ספר-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 289 - מרכז לגיל הרך/הרב א.גורדון-קרית יערים<->צומת רמות/גולדה-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 291 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-2#
- 100 - ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין<->אוניברסיטת אריאל/רמת הגולן-אריאל-2#/ לוח זמנים
- 589 - חת''ם סופר/נתיב רבבות אפרים-עמנואל<->אזור התעשייה-בני ברק-1#/ לוח זמנים
- 184 - הארבל/שורק-אורנית<->מסוף חרש-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 82 - הגיתית/כלי שיר-קרני שומרון<->מסוף רעננה/רציפים-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 189 - מרכז לגיל הרך/הרב א.גורדון-קרית יערים<->גולדה/שלמה הלוי-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 629 - הרב ש''י זווין/הרב וינוגרד-ירושלים<->זכריה הנביא/שדרות האמוראים-בית שמש-10/ לוח זמנים
- 620 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->מסוף דרך חיים-בית שמש-10/ לוח זמנים
- 630 - זכריה הנביא/שדרות האמוראים-בית שמש<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 290 - מגרש כדורגל-אריאל<->שדרות שז''ר/בנייני האומה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 267 - מסוף שכונה ירוקה-כפר סבא<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-20/ לוח זמנים
- 100 - חניון שפירים/איסוף-בית דגן<->קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 486 - החרש/עמל-פתח תקווה<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-21/ לוח זמנים