קו 7
יפיע←נצרת
שאמ (Nazareth-unbs)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 7 של שאמ (Nazareth-unbs) (מעודכן)
בקו 7 (יפיע←נצרת) יש 35 תחנות. מסלול הקו מתחיל ביפיע/תחנת קצה ומסתיים בבית חולים איטלקי 6.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 7 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: יפיע←נצרת (35 תחנות)
יפיע/תחנת קצה
מראח אל ע'וזלאן/רחוב 620
601/605
בית ספר יפיע
201/203
201/418
אופטיקה חטיב/201
יפיע ב'/בנק
301/313
הכנסייה יפיע
כנסייה/302
301/323
מכולת אלגואד/301
ג'בל מעלול
מרפאה לפיזיותרפיה
אלסירה
רחוב 515/כיכר
החורש
קופת חולים מאוחדת
דרך חיפה/5124
צ.הפיקוד
צומת נצרת דרום
פאולוס השישי/5089
פאולוס השישי/5115
פאולוס השישי ג
פאולוס השישי/תופיק זיאד
תחנה מרכזית נצרת
פאולוס השישי
פאולוס השישי/הגליל
הגליל/אל סאלם
הגליל/שכונת נמסאווי
בי''ס סנט ג'וזף
בית חולים איטלקי 4
בית חולים איטלקי 5
בית חולים איטלקי 6
שאלות ותשובות לגבי קו 7
מתי מתחיל לפעול קו 7?
קו 7 מתחיל לפעול ב-05:45 בשני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי, שבת
באיזו שעה קו 7 מפסיק לעבוד?
קו 7 מפסיק לפעול ב-22:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי, שבת
מתי מגיע קו 7?
כדי לראות מתי קו יפיע←נצרת האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו יפיע←נצרת הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 7 (יפיע←נצרת)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס יפיע←נצרת (יפיע←נצרת) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 7 של שאמ (Nazareth-unbs) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 7 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 7 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 7 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 7
קו 7 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:45 - 22:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 22:00 | 15 - 30 |
ב׳ | 05:45 - 22:00 | 15 - 20 |
ג׳ | 05:45 - 22:00 | 15 - 20 |
ד׳ | 05:45 - 22:00 | 15 - 20 |
ה׳ | 05:45 - 22:00 | 15 - 20 |
ו׳ | 05:45 - 22:00 | 15 - 20 |
ש׳ | 05:45 - 22:00 | 15 - 20 |
התרעות שירות של אוטובוס שאמ (Nazareth-unbs)
צפה בכל העדכונים ל7 (מ יפיע/תחנת קצה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 7 (יפיע←נצרת) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על שאמ (Nazareth-unbs) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 7
תעריף הנסיעה ב7 (יפיע←נצרת) של שאמ (Nazareth-unbs) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של שאמ (Nazareth-unbs), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של שאמ (Nazareth-unbs).
7 (שאמ (Nazareth-unbs))
התחנה הראשונה של קו 7 היא יפיע/תחנת קצה והתחנה האחרונה היא בית חולים איטלקי 6.
קו 7 (יפיע←נצרת) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של שאמ (Nazareth-unbs), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 7. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 7.
מעקב אחר קו האוטובוס 7 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 7 (יפיע←נצרת) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 7 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של שאמ (Nazareth-unbs) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור שאמ (Nazareth-unbs) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של שאמ (Nazareth-unbs) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 7 ב-ישראל
7 - כיוונים חלופיים
קווי שאמ (Nazareth-unbs) בישראל
- 54 - בילאל/102926-נצרת<->שוק נוף הגליל-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 81 - בי''ס אינגיליה-נצרת<->1019/אל פאח'ורה-נצרת-2#/ לוח זמנים
- 65 - בנה ביתך 2-כפר כנא<->בנה ביתך 2-כפר כנא-3#/ לוח זמנים
- 42 - גולן/הגיא-נוף הגליל<->יפיע ד'/יציאה-יפיע-1#/ לוח זמנים
- 40 - האצטדיון-נוף הגליל<->האצטדיון-נוף הגליל-3#/ לוח זמנים
- 21 - בית ספר תיכון שנלר-נצרת<->7061/7074-נצרת-2#/ לוח זמנים
- 55 - גולן/הגיא-נוף הגליל<->מרכז מסחרי/המעיין-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 76 - שד. מעלה יצחק/יסמין-נוף הגליל<->בית ספר ארבל-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 88 - בי''ס אינגיליה-נצרת<->פאולוס השישי/הגליל-נצרת-2#/ לוח זמנים
- 91 - בית ספר שנלר-נצרת<->1019/אל פאח'ורה-נצרת-2#/ לוח זמנים
- 10 - מרכז מסחרי/המעיין-נוף הגליל<->שוק נוף הגליל-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 87 - בי''ס אינגיליה-נצרת<->אל וערה 1-עין מאהל-2#/ לוח זמנים
- 39 - האדמו''ר מבעלזא/כניסה-נוף הגליל<->שוק-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 73 - בית ספר חב''ד/התאנה-נוף הגליל<->תבור/קישון-נוף הגליל-2#/ לוח זמנים
- 1 - מרכז מסחרי/המעיין-נוף הגליל<->יפיע ד'/יציאה-יפיע-1#/ לוח זמנים
- 6 - בית ספר נעמ''ת-נצרת<->9004/5026-נצרת-1#/ לוח זמנים
- 11 - מרכז מסחרי/המעיין-נוף הגליל<->מרכז רסקו-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 111 - מרכז מסחרי/המעיין-נוף הגליל<->ת. רכבת כפר ברוך/הורדה-כפר ברוך-1#/ לוח זמנים
- 20א - מסרארה חט''ב-עין מאהל<->כפר כנא ז'/בי''ס חט''ב א-כפר כנא-14/ לוח זמנים
- 36 - דליה/כליל החורש-נוף הגליל<->גן טכנולוגי/כניסה ראשית-נצרת-1#/ לוח זמנים