קו 73
ת. רכבת ראש העין צפון←אליהו הנביא/מרים הנביאה
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 73 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 73 (ת. רכבת ראש העין צפון←אליהו הנביא/מרים הנביאה) יש 28 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. רכבת ראש העין צפון ומסתיים באליהו הנביא/מרים הנביאה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 73 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ת. רכבת ראש העין צפון←אליהו הנביא/מרים הנביאה (28 תחנות)
ת. רכבת ראש העין צפון
צומת רכבת ראש העין צפון
מחלף קסם
המרץ/היצירה
שוק/מנצורה
שלום מנצורה/הרב שלום זכריה
הרב שלום שבזי/שלום מנצורה
צה''ל/חזון אי''ש
צה''ל/זכריה משה
צה''ל/אבן עזרא
צה''ל/הרש''ש
צה''ל/מודיעין
יהודה הלוי/צה''ל
בית ספר טל/דרך מנחם בגין
חטיבת ביניים גוונים/מנחם בגין
משה דיין/מנחם בגין
ז'בוטינסקי/מרכז מסחרי
יגאל אלון/יפה ירקוני
יגאל אלון/שייקה אופיר
נתן אלתרמן/יגאל אלון
נתן אלתרמן
חיים הרצוג/נתן אלתרמן
שמואל הנביא/אחיה השילוני
מרים הנביאה/שמואל הנביא
מרים הנביאה/עמוס הנביא
אליהו הנביא/זכריה
אליהו הנביא/עמוס הנביא
אליהו הנביא/מרים הנביאה
שאלות ותשובות לגבי קו 73
מתי מתחיל לפעול קו 73?
קו 73 מתחיל לפעול ב-00:00 בשני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 73 מפסיק לעבוד?
קו 73 מפסיק לפעול ב-15:25 בשישי
מתי מגיע קו 73?
כדי לראות מתי קו ת. רכבת ראש העין צפון←אליהו הנביא/מרים הנביאה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ת. רכבת ראש העין צפון←אליהו הנביא/מרים הנביאה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 73 (ת. רכבת ראש העין צפון←אליהו הנביא/מרים הנביאה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ת. רכבת ראש העין צפון←אליהו הנביא/מרים הנביאה (ת. רכבת ראש העין צפון←אליהו הנביא/מרים הנביאה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 73 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 73 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 73 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) - ת. רכבת ראש העין צפון←אליהו הנביא/מרים הנביאה
לוח זמנים של קו 73
קו 73 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:00 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:30 - 23:30 | 15 - 30 |
ב׳ | 00:00 - 23:30 | 15 - 30 |
ג׳ | 00:00 - 23:30 | 15 - 30 |
ד׳ | 00:00 - 23:30 | 15 - 30 |
ה׳ | 00:00 - 23:30 | 15 - 30 |
ו׳ | 00:00 - 15:25 | 30 - 60 |
ש׳ | 22:25 - 23:25 | 20 - 40 |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל73 (מ ת. רכבת ראש העין צפון), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 73 (ת. רכבת ראש העין צפון←אליהו הנביא/מרים הנביאה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 73
תעריף הנסיעה ב73 (ת. רכבת ראש העין צפון←אליהו הנביא/מרים הנביאה) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
73 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 73 היא ת. רכבת ראש העין צפון והתחנה האחרונה היא אליהו הנביא/מרים הנביאה.
קו 73 (ת. רכבת ראש העין צפון←אליהו הנביא/מרים הנביאה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 73. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 73.
מעקב אחר קו האוטובוס 73 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 73 (ת. רכבת ראש העין צפון←אליהו הנביא/מרים הנביאה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 73 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 73 ב-ישראל
73 - כיוונים חלופיים
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 4 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 548 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->שדרות ירושלים/ז'בוטינסקי-קרית מלאכי-20/ לוח זמנים
- 4א - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-11
- 8 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה-1#/ לוח זמנים
- 10 - הבושם/האומן-אשדוד<->מסוף הריביירה-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 30 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->וייצמן/הרמב''ם-גדרה-1#
- 303 - בי''ס תיכון בגין/יהודה הלוי-ראש העין<->הרב שלום שבזי/חיים וייצמן-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 23 - מסוף הריביירה-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 10 - חניון קרית אריה/החרש-פתח תקווה<->דרך מנחם בגין/קופת חולים-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 333 - מסוף הריביירה-אשדוד<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 258 - בית העלמין-ראש העין<->ת. רכבת אוניברסיטה/הורדה-תל אביב יפו-10
- 250 - אליהו הנביא/ירמיהו הנביא-ראש העין<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 97 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-30/ לוח זמנים
- 44 - דרך האבות/כחל-יד בנימין<->ת. רכבת מלאכי יואב/הורדה-יואב-1#/ לוח זמנים
- 88 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 47 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->אוניברסיטת בר אילן/מקס ואנה ווב-רמת גן-20/ לוח זמנים
- 21א - בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-21/ לוח זמנים
- 21 - מסוף הריביירה-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 4 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה-1#/ לוח זמנים
- 336 - בי''ס נאות מרגלית לבנים-פתח תקווה<->העצמאות/ויצמן-פתח תקווה-10/ לוח זמנים