קו 78
בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר←שד.הרצל/בן עמי
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 78 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 78 (בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר←שד.הרצל/בן עמי) יש 26 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר ומסתיים בשד.הרצל/בן עמי.
לוח הזמנים לקו 78 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב16:30. שעות הפעילות השבוע: ימי חול.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 78 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר←שד.הרצל/בן עמי (26 תחנות)
בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר
מרכז מסחרי רובע א'/רוגוזין
רוגוזין/האלמוגים
קרן היסוד/חיים משה שפירא
קרן היסוד/הצוללים
קרן היסוד/שדרות ירושלים
שדרות ירושלים/שדרות משה דיין
כיכר המפרשיות/אקסודוס
כיכר המפרשיות/אקסודוס
נחל שורק/נחל ליטני
כינרת/נחל קידרון
כינרת/נחל נעמן
כינרת/הרי גולן
כינרת/הר כנען
כנרת/הר כנען
שדרות הרצל/הר שומרון
שדרות יצחק רבין/שדרות הרצל
כוכב הדרום/שבט בנימין
שבט בנימין/שבט יהודה
אדר/כוכב השחר
תשרי/כסלו
תשרי/חשון
כוכב הצפון/תמוז
תמוז/ניסן
שדרות הרצל/תמוז
שד.הרצל/בן עמי
שאלות ותשובות לגבי קו 78
מתי מתחיל לפעול קו 78?
קו 78 מתחיל לפעול ב-16:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 78 מפסיק לעבוד?
קו 78 מפסיק לפעול ב-16:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 78?
כדי לראות מתי קו בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר←שד.הרצל/בן עמי האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר←שד.הרצל/בן עמי הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 78 (בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר←שד.הרצל/בן עמי)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר←שד.הרצל/בן עמי (בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר←שד.הרצל/בן עמי) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 78 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 78 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 78 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) - בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר←שד.הרצל/בן עמי
לוח זמנים של קו 78
קו האוטובוס 78, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 16:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 16:30 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 16:30 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | 16:30 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 16:30 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 16:30 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל78 (מ בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 78 (בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר←שד.הרצל/בן עמי) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 78
תעריף הנסיעה ב78 (בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר←שד.הרצל/בן עמי) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
78 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 78 היא בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר והתחנה האחרונה היא שד.הרצל/בן עמי.
קו 78 (בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר←שד.הרצל/בן עמי) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 78. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 78.
מעקב אחר קו האוטובוס 78 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 78 (בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר←שד.הרצל/בן עמי) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 78 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 78 ב-ישראל
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 337 - אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג-פתח תקווה<->העצמאות/משעול ד''ר נפתלי קבנצל-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 478 - 'עמל א-ראש העין<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 26 - מסוף בני ברית-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 51 - ת. מרכזית יבנה/רציפים-יבנה<->בית חולים קפלן/דרך פסטרנק-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 34 - יותם המלך/דוד המלך-אשדוד<->המדע/הנפט-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 474 - מסוף בני ברית-אשדוד<->זכריה הנביא/נריה הנביא-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 319 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 252 - ז'בוטינסקי/שילה-ראש העין<->התדהר/התעשייה-רעננה-10/ לוח זמנים
- 16 - אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג-פתח תקווה<->בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 17א - דרך מנחם בגין/החציר-גן יבנה<->ת. מרכזית אשדוד-אשדוד-21/ לוח זמנים
- 566 - בית עלמין-ראש העין<->הרכבת/סלומון-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 55 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->מסוף שניידר-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 314 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->צה''ל/נחל דן-קרית אונו-1#/ לוח זמנים
- 51א - ת. מרכזית יבנה/רציפים-יבנה<->בית חולים קפלן/דרך פסטרנק-רחובות-11/ לוח זמנים
- 356 - קניון איילון-בני ברק<->שדרות ירושלים/ז'בוטינסקי-קרית מלאכי-2#/ לוח זמנים
- 303 - בי''ס תיכון בגין/יהודה הלוי-ראש העין<->הרב שלום שבזי/חיים וייצמן-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 317 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->מסוף משה ארנס/הורדה-פתח תקווה-1#/ לוח זמנים
- 44 - דרך האבות/כחל-יד בנימין<->ת. רכבת מלאכי יואב/הורדה-יואב-1#/ לוח זמנים
- 84א - החרושת/מעלה המגדל-אור יהודה<->מסוף משה ארנס/הורדה-פתח תקווה-22/ לוח זמנים
- 114 - עומר בן אל ח'טאב/אל מדינה-כפר קאסם<->באקה/יציאה צפונית-באקה אל ע'רביה-10/ לוח זמנים