קו 782
רבי ישראל נג'ארה/יונתן בן עוזיאל←דרוק/קהילות יעקב
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 782 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 782 (רבי ישראל נג'ארה/יונתן בן עוזיאל←דרוק/קהילות יעקב) יש 20 תחנות. מסלול הקו מתחיל ברבי ישראל נג'ארה/יונתן בן עוזיאל ומסתיים בדרוק/קהילות יעקב.
לוח הזמנים לקו 782 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב08:05. שעות הפעילות השבוע: ראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 782 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: רבי ישראל נג'ארה/יונתן בן עוזיאל←דרוק/קהילות יעקב (20 תחנות)
רבי ישראל נג'ארה/יונתן בן עוזיאל
גבעת שאול/רבי ישראל נג'ארה
גבעת שאול/הרב אהרון קוטלר
גבעת שאול/כתב סופר
המ''ג/ירמיהו
המ''ג/ראשון לציון
המ''ג/זכרון יעקב
המ''ג/פנים מאירות
פנים מאירות
נווה שמחה/סורוצקין
אוהל דוד/סורוצקין
מרכז סולם/סורוצקין
סורוצקין/שנירר
קרית הילד/סורוצקין
זית רענן/תורת חסד
זית רענן/אוהל יהושע
שפע חיים/שדרות גולדה מאיר
צומת רמות/ידין
דרוק/יגאל ידין
דרוק/קהילות יעקב
שאלות ותשובות לגבי קו 782
מתי מתחיל לפעול קו 782?
קו 782 מתחיל לפעול ב-08:05 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 782 מפסיק לעבוד?
קו 782 מפסיק לפעול ב-08:05 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 782?
כדי לראות מתי קו רבי ישראל נג'ארה/יונתן בן עוזיאל←דרוק/קהילות יעקב האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו רבי ישראל נג'ארה/יונתן בן עוזיאל←דרוק/קהילות יעקב הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 782 (רבי ישראל נג'ארה/יונתן בן עוזיאל←דרוק/קהילות יעקב)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס רבי ישראל נג'ארה/יונתן בן עוזיאל←דרוק/קהילות יעקב (רבי ישראל נג'ארה/יונתן בן עוזיאל←דרוק/קהילות יעקב) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 782 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 782 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 782 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 782 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 782
קו 782 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 08:05
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 08:05 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 08:05 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 08:05 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 08:05 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | 08:10 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל782 (מ רבי ישראל נג'ארה/יונתן בן עוזיאל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 782 (רבי ישראל נג'ארה/יונתן בן עוזיאל←דרוק/קהילות יעקב) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 782
תעריף הנסיעה ב782 (רבי ישראל נג'ארה/יונתן בן עוזיאל←דרוק/קהילות יעקב) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
782 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 782 היא רבי ישראל נג'ארה/יונתן בן עוזיאל והתחנה האחרונה היא דרוק/קהילות יעקב.
קו 782 (רבי ישראל נג'ארה/יונתן בן עוזיאל←דרוק/קהילות יעקב) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 782. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 782.
מעקב אחר קו האוטובוס 782 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 782 (רבי ישראל נג'ארה/יונתן בן עוזיאל←דרוק/קהילות יעקב) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 782 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 782 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 249 - ת. מרכזית רמלה-רמלה<->מסוף משה ארנס/הורדה-פתח תקווה-2#/ לוח זמנים
- 8א - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 374 - מסוף קריית שרת-חולון<->שושנה דמארי/אהוד מנור-רמלה-19/ לוח זמנים
- 222 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->קלצ'קין-תל אביב יפו-2ד/ לוח זמנים
- 52 - מחנה תל נוף-בית אלעזרי<->ת.רכבת מזכרת בתיה/הורדה-מזכרת בתיה-2#/ לוח זמנים
- 13 - תחנה תפעולית/מסוף בית אליעזר-חדרה<->אדני פז/הדודאים-חדרה-15/ לוח זמנים
- 28 - עין כרם/ההדסים-ירושלים<->מלון רימונים/שחראי-ירושלים-1א/ לוח זמנים
- 434 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-1#/ לוח זמנים
- 66 - קרית אתא מרכז-קרית אתא<->רמת יוחנן-רמת יוחנן-1#/ לוח זמנים
- 834 - צומת אשדות יעקב אחוד-עמק הירדן<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 132 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 38 - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->יסודות/מזכירות-יסודות-1#/ לוח זמנים
- 430 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-1#/ לוח זמנים
- 143 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-19/ לוח זמנים
- 5א - ששת הימים/עין נטפים-אילת<->בית עלמין אילת-אילת-1ז/ לוח זמנים
- 955 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->חניון נוף הגליל-נוף הגליל-3#/ לוח זמנים
- 93א - בן צבי/חטיבת דגן-חיפה<->טרומן/מח''ל-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 227 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->מחנה תל נוף-בית אלעזרי-1#
- 82 - בית ספר קציר/בן ציון פוגל-רחובות<->שאול טשרניחובסקי/משה מזרחי-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 5 - פאוור סנטר-נס ציונה<->קריית החינוך פארק המדע/רציפים-נס ציונה-1#/ לוח זמנים