קו 25
בית גיל הזהב←ת. רכבת נתניה
אקסטרה (Extra)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 25 של אקסטרה (Extra) (מעודכן)
בקו 25 (בית גיל הזהב←ת. רכבת נתניה) יש 22 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבית גיל הזהב ומסתיים בת. רכבת נתניה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 25 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בית גיל הזהב←ת. רכבת נתניה (22 תחנות)
בית גיל הזהב
הגפן/השקד
השיקמה/השקד
הרימון/התמר
הגפן/השקד
הגפן/שד. עין התכלת
הגפן\הגדוד העבר
הגדוד העברי/דברי חיים
בית חולים לניאדו
הרב מיימון/מוריה
קמיל הויסמנס/בלפור
בית הבאר/נחום סוקולוב
הרב הרצוג/שדרות חיים וייצמן
וייצמן/איכילוב
שדרות וייצמן/יהודה הנשיא
י.ח. ברנר/שד. חיים וייצמן
ויצמן/ששת הימים
שדרות חיים וייצמן/שער העמק
הרצל/משה הס
הרצל/בנימין מינץ
הרצל/עולי הגרדום
ת. רכבת נתניה
שאלות ותשובות לגבי קו 25
מתי מתחיל לפעול קו 25?
קו 25 מתחיל לפעול ב-05:10 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 25 מפסיק לעבוד?
קו 25 מפסיק לפעול ב-16:20 בשישי
מתי מגיע קו 25?
כדי לראות מתי קו בית גיל הזהב←ת. רכבת נתניה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית גיל הזהב←ת. רכבת נתניה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 25 (בית גיל הזהב←ת. רכבת נתניה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית גיל הזהב←ת. רכבת נתניה (בית גיל הזהב←ת. רכבת נתניה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 25 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 25 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 25
קו 25 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:10 - 22:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:10 - 22:30 | 20 - 30 |
ב׳ | 05:10 - 22:30 | 20 - 30 |
ג׳ | 05:10 - 22:30 | 20 - 30 |
ד׳ | 05:10 - 22:30 | 20 - 30 |
ה׳ | 05:10 - 22:30 | 20 - 30 |
ו׳ | 05:45 - 16:20 | 20 - 35 |
ש׳ | 21:00 - 22:40 | 20 |
התרעות שירות של אוטובוס אקסטרה (Extra)
צפה בכל העדכונים ל25 (מ בית גיל הזהב), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 25 (בית גיל הזהב←ת. רכבת נתניה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אקסטרה (Extra) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 25
תעריף הנסיעה ב25 (בית גיל הזהב←ת. רכבת נתניה) של אקסטרה (Extra) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אקסטרה (Extra), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אקסטרה (Extra).
25 (אקסטרה (Extra))
התחנה הראשונה של קו 25 היא בית גיל הזהב והתחנה האחרונה היא ת. רכבת נתניה.
קו 25 (בית גיל הזהב←ת. רכבת נתניה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אקסטרה (Extra), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 25. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 25.
מעקב אחר קו האוטובוס 25 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 25 (בית גיל הזהב←ת. רכבת נתניה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 25 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אקסטרה (Extra) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אקסטרה (Extra) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אקסטרה (Extra) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 25 ב-ישראל
25 - כיוונים חלופיים
קווי אקסטרה (Extra) בישראל
- 61 - תחנה תפעולית מסוף החוף הירוק-נתניה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-2#/ לוח זמנים
- 149 - בי''ס שי עגנון/הרב יוסף אלישיב-נתניה<->ההדרים צורן/השיקמה צורן-קדימה צורן-1#/ לוח זמנים
- 69 - בי''ס שי עגנון/הרב יוסף אלישיב-נתניה<->תחנת רכבת ספיר/יד חרוצים-נתניה-1#/ לוח זמנים
- 92 - הברבור/הזמיר-נתניה<->האורזים/אורט-נתניה-1#/ לוח זמנים
- 63א - מסוף יד חרוצים/איסוף-נתניה<->מסוף עין התכלת/הורדה-נתניה-2#/ לוח זמנים
- 83 - השיקמה/השקד-נתניה<->בי''ס שפירא-נתניה-1#
- 63 - שדרות בנימין/שער הגיא-נתניה<->תחנת רכבת ספיר/יד חרוצים-נתניה-13/ לוח זמנים
- 64 - מסוף יד חרוצים/איסוף-נתניה<->מסוף עין התכלת/הורדה-נתניה-2#/ לוח זמנים
- 71א - מסוף יד חרוצים/איסוף-נתניה<->ת. רכבת נתניה-נתניה-2#/ לוח זמנים
- 91 - האורזים/אורט-נתניה<->הרב גד מכלוף/שמואל לנדאו-נתניה-2#/ לוח זמנים
- 143 - מזכירות-עין שריד<->ת. מרכזית נתניה-נתניה-2#
- 1א - ת. מרכזית נתניה-נתניה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-3א/ לוח זמנים
- 60 - בית עלמין-נתניה<->בית גיל הזהב/השקד-נתניה-2#/ לוח זמנים
- 10א - ת. מרכזית נתניה-נתניה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-3ח/ לוח זמנים
- 71 - ת. רכבת נתניה-נתניה<->תחנת רכבת ספיר/יד חרוצים-נתניה-1#/ לוח זמנים
- 70 - בן צבי/נחום-נתניה<->בית ספר ש''י עגנון/שמעון בר יוחאי-נתניה-2א/ לוח זמנים
- 32א - מסוף יד חרוצים/איסוף-נתניה<->ת. רכבת נתניה-נתניה-21/ לוח זמנים
- 65 - מסוף עין התכלת/איסוף-נתניה<->חוף פולג/רמת פולג-נתניה-1#/ לוח זמנים
- 67 - ת. רכבת נתניה-נתניה<->סינמה סיטי/המחקר-נתניה-1#/ לוח זמנים
- 68 - מרכז גריאטרי דורות/הנביאים-נתניה<->ת. מרכזית נתניה-נתניה-2ג/ לוח זמנים