קו 87
אזור←חולון
אגד (Egged)
מפת המסלול של קו האוטובוס 87 של אגד (Egged) - אזור←חולון
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 87 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 87 (אזור←חולון) יש 53 תחנות. מסלול הקו מתחיל באזור מר. שפינוזה/פלמח ומסתיים בחניון אגד/דן שומרון.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 87 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אזור←חולון (53 תחנות)
אזור מר. שפינוזה/פלמח
הרצל/ויצמן
הרצל/משה שרת
יצחק שדה/הרצל
יצחק שדה/מניה שוחט
יצחק שדה/ז'בוטינסקי
דרך בן גוריון/ז'בוטינסקי
בן גוריון/יצחק בן צבי
דרך בן גוריון/כצנלסון
כצנלסון/אחד העם
קפלן/השבעה
המלאכה/השבעה
המלאכה/הפלד
המלאכה/המשביר
הנחושת/המלאכה
ירמיהו/השופטים
הנביאים/ירמיהו
הנביאים/בצלאל
אורט למדעים/הנביאים
גאולים/שדרות ירושלים
גאולים/ההסתדרות
ההסתדרות/מוהליבר
ההסתדרות/ראש פינה
חנקין/חומה ומגדל
חומה ומגדל/שנקר
ויצמן/ההסתדרות
ההסתדרות/אחד במאי
אילת/ההסתדרות
יוספטל/אילת
ת. רכבת יוספטל
מבצע סיני/יוספטל
מבצע סיני/הארזים
היכל התרבות/מבצע סיני
אנילביץ'/כצנלסון
הרב עוזיאל/דניאל
הרב עוזיאל/שדרות העצמאות
ירושלים/קדושי קהיר
ת.רק''ל רוטשילד
רוטשילד/הרצל
דרך בן גוריון/רוטשילד
חוף הסלע/דרך בן גוריון
דרך בן גוריון/ז'בוטינסקי
יוספטל/מסריק
יוספטל/בורוכוב
בלפור/מקס נורדאו
בלפור/יצחק שדה
יצחק שדה/בלפור
דרך בן גוריון/יצחק שדה
הקוממיות/הנביאים
הקוממיות/הרב ניסנבאום
בית העלמין/הקוממיות
תחנת רכבת קוממיות
חניון אגד/דן שומרון
שאלות ותשובות לגבי קו 87
מתי מתחיל לפעול קו 87?
קו 87 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 87 מפסיק לעבוד?
קו 87 מפסיק לפעול ב-15:00 בשישי
מתי מגיע קו 87?
כדי לראות מתי קו אזור←חולון האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אזור←חולון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 87 (אזור←חולון)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אזור←חולון (אזור←חולון) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 87 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 87 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 87
קו 87 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:00 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 23:00 | 20 - 30 |
ב׳ | 06:00 - 23:00 | 13 - 30 |
ג׳ | 06:00 - 23:00 | 13 - 30 |
ד׳ | 06:00 - 23:00 | 13 - 30 |
ה׳ | 06:00 - 23:00 | 13 - 30 |
ו׳ | 06:00 - 15:00 | 30 |
ש׳ | 19:15 - 23:15 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל87 (מ אזור מר. שפינוזה/פלמח), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 87 (אזור←חולון) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 87
תעריף הנסיעה ב87 (אזור←חולון) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
87 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 87 היא אזור מר. שפינוזה/פלמח והתחנה האחרונה היא חניון אגד/דן שומרון.
קו 87 (אזור←חולון) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 87. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 87.
מעקב אחר קו האוטובוס 87 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 87 (אזור←חולון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 87 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 87 ב-ישראל
87 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 33 - דרך למרחב/חשמונאים-פרדס חנה כרכור<->דרך הבנים/דרך משמרות-פרדס חנה כרכור-1#
- 39 - מסוף רמת שרת/קדיש לוז-ירושלים<->מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים-1#
- 13 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-3#
- 16 - מסוף קריית שרת-חולון<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-1#
- 96 - המ''ג/ירמיהו-ירושלים<->שבטי ישראל/הנביאים-ירושלים-2ד
- 890 - הרב ש''י זווין/הרב וינוגרד-ירושלים<->ככר הדוידקה/הנביאים-ירושלים-1#
- 14 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->קניון גני הדרים/הפרדס-חדרה-1#
- 555 - ירמיהו/הצבי-ירושלים<->מלון יפה נוף-ערד-3#
- 542 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-1#
- 36 - חסן שוקרי/הנביאים-חיפה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-1ד
- 27א - תחנת רכבת קלה הר הרצל-ירושלים<->יהלום/גרנט-אבן ספיר-2א
- 988 - הנרקיסים/האירוסים ב-רכסים<->חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק-2א
- 5 - חניון אגד/הנפח-כרמיאל<->הנפח/היזם-כרמיאל-3#
- 8 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. רכבת חדרה-חדרה-1#
- 12 - דרך בגין/יקינטון-קרית ביאליק<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-1#
- 56א - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->שוק עירוני-דימונה-1א
- 16א - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-2ה
- 870 - בהזמנה מראש - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-1#עפולה ↔ באר שבע
- 7 - נסיה/התעשיין-ראשון לציון<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-1ז
- 30 - מסוף הר הצופים/בנימין מזר-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-1#