קו 92
יפיע←נצרת
שאמ (Nazareth-unbs)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 92 של שאמ (Nazareth-unbs) (מעודכן)
בקו 92 (יפיע←נצרת) יש 32 תחנות. מסלול הקו מתחיל ביפיע ד'/יציאה ומסתיים בבית ספר נעמ''ת.
לוח הזמנים לקו 92 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב07:10. שעות הפעילות השבוע: שני, רביעי, חמישי, שישי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 92 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: יפיע←נצרת (32 תחנות)
יפיע ד'/יציאה
יפיע א'/כניסה
יפיע ב'/בנק
יפיע ג'/קופת חולים
יפיע ד'/יציאה
דרך חיפה
דרך חיפה/5124
כניסה לביר אלאמיר
ביר אלאמיר
בית ספר ביר אלאמיר
1006/1040
מועדון פיס/אל פאח'ורה
1019/אל פאח'ורה
בית ספר אלואספיה
פאולוס השישי/5089
פאולוס השישי/5115
5070/אל ואדי אל ג'וואני
המתנ''ס/5078
אל עומאל אל ערב/5046
בנין מס 4
אל עומאל אל ערב/5057
אלחווז שנלר
פארק שנלר
שנלר
בית ספר תיכון שנלר
5055/5048
שנלר/5048
בי''ס אלכרום
אל כורום/אל עומאל אל ערב
אל כורום/אל עומאל אל ערב
בי''ס סיליזיאן
בית ספר נעמ''ת
שאלות ותשובות לגבי קו 92
מתי מתחיל לפעול קו 92?
קו 92 מתחיל לפעול ב-07:10 בשני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 92 מפסיק לעבוד?
קו 92 מפסיק לפעול ב-07:10 בשני, רביעי, חמישי, שישי
מתי מגיע קו 92?
כדי לראות מתי קו יפיע←נצרת האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו יפיע←נצרת הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 92 (יפיע←נצרת)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס יפיע←נצרת (יפיע←נצרת) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 92 של שאמ (Nazareth-unbs) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 92 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 92 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 92 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 92
קו 92 פועל בשני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 07:10
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | 07:10 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 07:10 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 07:10 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | 07:10 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס שאמ (Nazareth-unbs)
צפה בכל העדכונים ל92 (מ יפיע ד'/יציאה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 92 (יפיע←נצרת) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על שאמ (Nazareth-unbs) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 92
תעריף הנסיעה ב92 (יפיע←נצרת) של שאמ (Nazareth-unbs) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של שאמ (Nazareth-unbs), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של שאמ (Nazareth-unbs).
92 (שאמ (Nazareth-unbs))
התחנה הראשונה של קו 92 היא יפיע ד'/יציאה והתחנה האחרונה היא בית ספר נעמ''ת.
קו 92 (יפיע←נצרת) פועל בשני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של שאמ (Nazareth-unbs), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 92. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 92.
מעקב אחר קו האוטובוס 92 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 92 (יפיע←נצרת) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 92 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של שאמ (Nazareth-unbs) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור שאמ (Nazareth-unbs) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של שאמ (Nazareth-unbs) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 92 ב-ישראל
92 - כיוונים חלופיים
קווי שאמ (Nazareth-unbs) בישראל
- 111 - ת. רכבת כפר ברוך-כפר ברוך<->מרכז מסחרי/המעיין-נוף הגליל-2#/ לוח זמנים
- 54 - 7090/עומר אבן אל ח'טאב-נצרת<->בית ספר שנלר-נצרת-1ב/ לוח זמנים
- 14 - כרכום/שדרות מעלה יצחק-נוף הגליל<->דודג סנטר-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 36 - דליה/כליל החורש-נוף הגליל<->גן טכנולוגי/כניסה ראשית-נצרת-1#/ לוח זמנים
- 17 - ואדי אל חאג'/2004-נצרת<->בית דפוס אלחכים/ואדי אל חאג-נצרת-3#/ לוח זמנים
- 53 - 1006/אל פאח'ורה-נצרת<->אלג'ליל/כניסה צפונית-נצרת-1#/ לוח זמנים
- 71 - כפר כנא 15-כפר כנא<->בנה ביתך 2-כפר כנא-1#/ לוח זמנים
- 49 - שוק נוף הגליל-נוף הגליל<->האדמו''ר מבעלזא/דובר שלום-נוף הגליל-2#/ לוח זמנים
- 21 - בית ספר תיכון שנלר-נצרת<->7061/7074-נצרת-2#/ לוח זמנים
- 12 - בית ספר שרת/יזרעאל-נוף הגליל<->המוביל/הסדנא-נוף הגליל-1ג/ לוח זמנים
- 18 - 10297-ריינה<->10297-ריינה-3#/ לוח זמנים
- 9 - אלג'ליל/כניסה צפונית-נצרת<->מרכז מסחרי מגדלי נצרת-נצרת-1#/ לוח זמנים
- 7 - יפיע/תחנת קצה-יפיע<->בית חולים איטלקי 6-נצרת-1#/ לוח זמנים
- 55 - גולן/הגיא-נוף הגליל<->מרכז מסחרי/המעיין-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 20א - מסרארה חט''ב-עין מאהל<->כפר כנא ז'/בי''ס חט''ב א-כפר כנא-14/ לוח זמנים
- 91 - בית ספר שנלר-נצרת<->1019/אל פאח'ורה-נצרת-2#/ לוח זמנים
- 23 - מרכז מסחרי ביג-נצרת<->7086/7064-נצרת-1#/ לוח זמנים
- 4 - שוק-נוף הגליל<->כרכום/שדרות מעלה יצחק-נוף הגליל-2#/ לוח זמנים
- 54 - בילאל/102926-נצרת<->שוק נוף הגליל-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים