קו 958
באר שבע←כרמיאל
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 958 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 958 (באר שבע←כרמיאל) יש 29 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני ומסתיים בת. מרכזית כרמיאל/הורדה.
לוח הזמנים לקו 958 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב08:45. שעות הפעילות השבוע: שישי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 958 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: באר שבע←כרמיאל (29 תחנות)
ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני
מרכז רפואי סורוקה/אוניברסיטת בן גוריון
ת.התרעננות/דור אלון מגל 6
מחלף אליקים
צומת יקנעם עילית
מחלף המוביל/למערב
מחלף יפתחאל
צומת חנתון
צומת כפר מנדא
צומת דמיידה
צומת מורשת
צומת כאוכב
צומת קורנית / מנוף
צומת יודפת/784
מסעף משגב
צומת מישגב
צומת יובלים
צומת אשבל
צומת שורשים
נשיאי ישראל/אורט בראודה
נשיאי ישראל/דרך השלום
שדרות נשיאי ישראל/יקב
נשיאי ישראל/מורד הגיא
קניון לב כרמיאל/נשיאי ישראל
קופת חולים/נשיאי ישראל
נשיאי ישראל/איריס
נשיאי ישראל/פארק אופירה
נשיאי ישראל/הדקל
ת. מרכזית כרמיאל/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 958
מתי מתחיל לפעול קו 958?
קו 958 מתחיל לפעול ב-08:45 בשישי
באיזו שעה קו 958 מפסיק לעבוד?
קו 958 מפסיק לפעול ב-08:45 בשישי
מתי מגיע קו 958?
כדי לראות מתי קו באר שבע←כרמיאל האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו באר שבע←כרמיאל הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 958 (באר שבע←כרמיאל)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס באר שבע←כרמיאל (באר שבע←כרמיאל) הוא ₪5.50 - ₪27.00.
האם קו האוטובוס 958 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 958 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 958 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 958 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 958
קו 958 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 08:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | 08:45 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל958 (מ ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 958 (באר שבע←כרמיאל) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 958
תעריף הנסיעה ב958 (באר שבע←כרמיאל) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪27.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
958 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 958 היא ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית כרמיאל/הורדה.
קו 958 (באר שבע←כרמיאל) פועל בשישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 958. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 958.
מעקב אחר קו האוטובוס 958 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 958 (באר שבע←כרמיאל) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 958 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 958 ב-ישראל
958 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 997 - קופת חולים/העצמאות-קרית אתא<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-2#
- 146 - תחנה תפעולית מסוף וולפסון-חולון<->קניון איילון-בני ברק-1ב/ לוח זמנים
- 84 - הגליל/גולן-קרית ביאליק<->דרור /בית ספר אורט אפק-קרית ביאליק-2ו/ לוח זמנים
- 997 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->העצמאות/המגינים-קרית אתא-3#/ לוח זמנים
- 947 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 1א - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3ב/ לוח זמנים
- 18 - דרך הדשנים/צומת קרית אתא-חיפה<->הדשנים-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 426 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-3#/ לוח זמנים
- 90א - אסיף/הטנא-חיפה<->ולנברג/פרויד-חיפה-1א/ לוח זמנים
- 225 - מחנה תל נוף-בית אלעזרי<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-2#
- 2א - קריית החינוך פארק המדע/רציפים-נס ציונה<->סנונית/דרור-נס ציונה-2#/ לוח זמנים
- 947 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1א/ לוח זמנים
- 12 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->בית חולים כרמל/רנ''ק-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 78 - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-3#/ לוח זמנים
- 200 - חונים נוסעים ראשון לציון/יוסף טומי לפיד-ראשון לציון<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-3#/ לוח זמנים
- 194 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 1 - בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור<->יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-3#/ לוח זמנים
- 94 - הגליל/בית ספר מוריה-כרמיאל<->הדקל/הברושים-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 384 - בית ספר שדה-תמר<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 221 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->שדרות רחבעם זאבי-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים