קו 42
כפר הס←נתניה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 42 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 42 (כפר הס←נתניה) יש 56 תחנות. מסלול הקו מתחיל בכפר הס ד' ומסתיים בת. מרכזית נתניה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 42 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: כפר הס←נתניה (56 תחנות)
כפר הס ד'
מזכירות
צומת משמרת
דרך מייסדים/האתרוג
הדקל/הכלנית
הדקל/מצדה
הדקל/הרימון
הדקל/התמר
הארז/השיקמים
הארז/הציפורים
הורדים/יונק הדבש
היובל/התפוז
מ''ג/ההסתדרות
שבזי/שד. יצחק בן צבי
גורדון/רוזנבך
יוספטל/מיימון
גורדון/יאנוש קורצ'אק
שד. יצחק בן צבי/הנרייטה סולד
בן צבי\אחד העם
שדרות הדקלים/הורדים
562/שדרות הדקלים
דרך לב השרון/האילן
דרך לב השרון/הגפן
האילנות/הדולב
האילנות/הדולב
האילנות/הזית
דרך לב השרון/הזית
ההדרים/החרוב
ההדרים צורן/ההדס צורן
ההדרים צורן/הגפן צורן
ההדרים צורן/האילן צורן
ההדרים צורן/השיקמה צורן
שדרות יצחק רבין/שושנת העמקים
צומת גאולים
פלורנטין/השיבולים
פלורנטין/החלוצים
החלוצים/הפרדסים
הערבה
מרכז לבריאות הנפש לב השרון
המייסדים/שדרות בן גוריון
שלום שבזי/יונה פישר
סמטת השחף/סמטת הדרור
הרמב''ם/ניסים
הרמב''ם/יונה פישר
הברוש/הורד
מרכז מסחרי
צומת פרדסיה
צומת השרון למערב
צומת גנות הדר
צומת שער חפר
כביש 57/דרך דגניה
צומת נווה איתמר
ת. רכבת נתניה
הרצל/עולי הגרדום
הרצל/מינץ
ת. מרכזית נתניה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 42
מתי מתחיל לפעול קו 42?
קו 42 מתחיל לפעול ב-05:45 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 42 מפסיק לעבוד?
קו 42 מפסיק לפעול ב-14:20 בשישי
מתי מגיע קו 42?
כדי לראות מתי קו כפר הס←נתניה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו כפר הס←נתניה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 42 (כפר הס←נתניה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס כפר הס←נתניה (כפר הס←נתניה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 42 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 42 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 42 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 42 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 42
קו האוטובוס 42, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:45 - 19:20
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:45 - 19:20 | 25 - 240 |
ב׳ | 05:45 - 19:20 | 25 - 240 |
ג׳ | 05:45 - 19:20 | 25 - 240 |
ד׳ | 05:45 - 19:20 | 25 - 240 |
ה׳ | 05:45 - 19:20 | 25 - 240 |
ו׳ | 09:50 - 14:20 | 90 - 180 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל42 (מ כפר הס ד'), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 42 (כפר הס←נתניה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 42
תעריף הנסיעה ב42 (כפר הס←נתניה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
42 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 42 היא כפר הס ד' והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית נתניה/הורדה.
קו 42 (כפר הס←נתניה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 42. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 42.
מעקב אחר קו האוטובוס 42 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 42 (כפר הס←נתניה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 42 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 42 ב-ישראל
42 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 581 - רמת ויז'ניץ/ברכת משה-חיפה<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 314 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->רוזנטל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 691 - מרכז מיר''ב-מרכז מיר''ב<->ת. רכבת חוף הכרמל-חיפה-10/ לוח זמנים
- 6 - אבי עזרי א-מודיעין עילית<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 153 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 635 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->בת חפר/שדרות עמק חפר-בת חפר-20/ לוח זמנים
- 1 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->מסוף הרכבת הישן/הורדה-לוד-10/ לוח זמנים
- 32 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->הארזים/האורנים-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 241 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->תיכון מקיף אלמנארה-ג'סר א זרקא-10/ לוח זמנים
- 98 - ההדרים/עממי-אבן יהודה<->ת. מרכזית נתניה-נתניה-20/ לוח זמנים
- 633 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->צומת זמר-זמר-10/ לוח זמנים
- 625 - שדרות יצחק רבין/שושנת העמקים-קדימה צורן<->מסוף רעננה/דרך השרון-רעננה-10/ לוח זמנים
- 19 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->מזכירות-מבוא חורון-10/ לוח זמנים
- 710 - דרך אהרון/דרך שרה-זכרון יעקב<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 2 - שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם-37/ לוח זמנים
- 93 - יהלום/תרשיש-מודיעין מכבים רעות<->יהודה/ראובן-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 357 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 50 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->בסיס גולני-מנשה-10/ לוח זמנים
- 45 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->כיכר המייסדים-ינוב-17/ לוח זמנים
- 240 - מגדל קונקורד/דרך בן גוריון-בני ברק<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-21/ לוח זמנים