קו 70
בסיס פיקוד מרכז/דוד אלעזר←ת. מרכזית ירושלים/יפו
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 70 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 70 (בסיס פיקוד מרכז/דוד אלעזר←ת. מרכזית ירושלים/יפו) יש 7 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבסיס פיקוד מרכז/דוד אלעזר ומסתיים בת. מרכזית ירושלים/יפו.
לוח הזמנים לקו 70 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב17:15. שעות הפעילות השבוע: ימי חול.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 70 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בסיס פיקוד מרכז/דוד אלעזר←ת. מרכזית ירושלים/יפו (7 תחנות)
בסיס פיקוד מרכז/דוד אלעזר
תחנת רקל''ה חיל האוויר/משה דיין
תחנת רקל''ה סיירת דוכיפת/משה דיין
שדרות לוי אשכול/קרל נטר
חטיבת הראל/שמואל הנביא
ירמיהו/מנחת יצחק
ת. מרכזית ירושלים/יפו
שאלות ותשובות לגבי קו 70
מתי מתחיל לפעול קו 70?
קו 70 מתחיל לפעול ב-17:15 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 70 מפסיק לעבוד?
קו 70 מפסיק לפעול ב-17:15 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 70?
כדי לראות מתי קו בסיס פיקוד מרכז/דוד אלעזר←ת. מרכזית ירושלים/יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בסיס פיקוד מרכז/דוד אלעזר←ת. מרכזית ירושלים/יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 70 (בסיס פיקוד מרכז/דוד אלעזר←ת. מרכזית ירושלים/יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בסיס פיקוד מרכז/דוד אלעזר←ת. מרכזית ירושלים/יפו (בסיס פיקוד מרכז/דוד אלעזר←ת. מרכזית ירושלים/יפו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 70 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 70 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 70 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 70 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 70
קו האוטובוס 70, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 17:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 17:15 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 17:15 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | 17:15 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 17:15 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 17:15 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל70 (מ בסיס פיקוד מרכז/דוד אלעזר), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 70 (בסיס פיקוד מרכז/דוד אלעזר←ת. מרכזית ירושלים/יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 70
תעריף הנסיעה ב70 (בסיס פיקוד מרכז/דוד אלעזר←ת. מרכזית ירושלים/יפו) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
70 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 70 היא בסיס פיקוד מרכז/דוד אלעזר והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית ירושלים/יפו.
קו 70 (בסיס פיקוד מרכז/דוד אלעזר←ת. מרכזית ירושלים/יפו) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 70. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 70.
מעקב אחר קו האוטובוס 70 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 70 (בסיס פיקוד מרכז/דוד אלעזר←ת. מרכזית ירושלים/יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 70 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 70 ב-ישראל
70 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 3 - סביון/הערבה-רכסים<->בית ספר בית יעקב/הרב משקובסקי-רכסים-1#/ לוח זמנים
- 88 - יצחק אלחנן/הכובשים-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1#/ לוח זמנים
- 2 - הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב<->מתנס/בית ספר החיטה-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 52 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב-2#
- 6 - תחנה תפעולית/חניון מלחה-ירושלים<->מסוף מלחה/בנבנישתי-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 17 - נסיה/התעשיין-ראשון לציון<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 728 - עין כרם/ההדסים-ירושלים<->בי''ח אלין/אולסוונגר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 21 - ת. רכבת חוצות המפרץ-חיפה<->רשי/צלאח-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 72 - טולוז/מנחם בגין-קרית אתא<->שבזי/צלאח-קרית אתא-2#/ לוח זמנים
- 541 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-1#/ לוח זמנים
- 85 - שדרות הקיבוצים/הרצל-רחובות<->גורדון/הרצל-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 408 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->יוספטל-לוד-3#/ לוח זמנים
- 958 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->ת. מרכזית כרמיאל/הורדה-כרמיאל-1#
- 164 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->חניון אגד-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 84 - משרד הרישוי/שדרות אריאל שרון-דימונה<->בית הספר עמיאסף-דימונה-1#/ לוח זמנים
- 444 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3#אילת ↔ ירושלים/ לוח זמנים
- 87 - רשי/צלאח-קרית אתא<->איינשטיין/הצנחנים-קרית אתא-2#/ לוח זמנים
- 57 - פארק ירוחם-ירוחם<->כפר הסטודנטים/דרך יצחק שמיר-דימונה-2#/ לוח זמנים
- 87א - 'כפר גלים א-כפר גלים<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 8 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. רכבת חדרה-חדרה-1#/ לוח זמנים