Linka 167
Na Knížecí
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 167 autobus (Aktualizováno)
167 autobus ה má 13 zastávek odjíždí z Nemocnice Na Homolce a končí v Na Knížecí.
Vyberte 167 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Na Knížecí (13 zastávek)
Nemocnice Na Homolce
Na Šafránce
Nemocnice Motol
Zahradníčkova
Kudrnova
POD Šafránkou
Sídliště Homolka
Weberova
Kotlářka
Kavalírka
Klamovka
Anděl
Na Knížecí
167 Často kladené dotazy
V kolik začne 167 autobus fungovat?
Služby na 167 autobus začínají v 04:27 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává 167 autobus fungovat?
Služby na 167 autobus končí v 23:36 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 167 autobus?
Kdy přijde linka Na Knížecí Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Na Knížecí Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 167 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 167. autobus zastávka.
167 autobus Jízdní řád
167 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:27 - 23:36
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:27 - 23:36 | 6 - 15 |
út | 04:27 - 23:36 | 6 - 15 |
st | 04:27 - 23:36 | 6 - 15 |
čt | 04:27 - 23:36 | 6 - 15 |
pá | 04:27 - 23:36 | 6 - 15 |
so | 04:27 - 23:36 | 15 - 20 |
ne | 04:27 - 23:36 | 15 - 20 |
Provozní upozornění pro DPP autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 167 (od Nemocnice Na Homolce), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 167 v reálném čase. (Na Knížecí) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 167 autobus
Ceny DPP 167 (Na Knížecí) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
167 (DPP)
První zastávka 167 autobus cesty je Nemocnice Na Homolce a poslední zastávka je Na Knížecí. 167 (Na Knížecí) je v provozu během každý den.
Další informace: 167 má 13 zastávek a celková doba cesty je zhruba 20 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 167 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 167 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 167 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 167 (Na Knížecí) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 167 autobus nebo živou aplikaci pro sledování DPP autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli autobus, včetně linky 167, v Praha
167 - Alternativní cíle
DPP linky v Praha
- 141 - Bazén Hloubětín - Ve Žlíbku/ Jízdní řád
- 255 - Jenerálka - Dejvická/ Jízdní řád
- 145 - Kobylisy - Sídliště Čimice/ Jízdní řád
- 175 - Florenc - Háje/ Jízdní řád
- 213 - Želivského - Jižní Město/ Jízdní řád
- 137 - Na Knížecí - U Waltrovky - Jinonice - Malá Ohrada/ Jízdní řád
- 277 - Cholupický hřbitov - Pavelkova/ Jízdní řád
- 150 - Želivského - Na Beránku/ Jízdní řád
- 118 - Smíchovské nádraží - Depo Kačerov - Sídliště Spořilov/ Jízdní řád
- 202 - Poliklinika Mazurská - Čakovice - Kbelský pivovar/ Jízdní řád
- 101 - Viktoria Žižkov - Skalka - Zentiva/ Jízdní řád
- 116 - Dejvická - Jenerálka/ Jízdní řád
- 269 - Nádraží Radotín - Škola Radotín/ Jízdní řád
- 262 - Sídliště Rohožník - Sídliště Horní Počernice/ Jízdní řád
- 109 - Palmovka - Dolní Počernice - Výzkumné ústavy Běchovice/ Jízdní řád
- 196 - Smíchovské nádraží - Kačerov - Kloboučnická/ Jízdní řád
- X25 - Maniny - Strossmayerovo Náměstí/ Jízdní řád
- 151 - Českomoravská - Poliklinika Prosek - Novoborská/ Jízdní řád
- X92 - Pražského Povstání - Podolská Vodárna
- X9 - Husinecká - Dlážděná