Liin 906
Lääne
GoBus AS
GoBus AS 906 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
906 buss (Lääne) omab 23 peatust väljub peatusest Elva ja lõpp-peatuseks on Lääne.
906 buss sõidugraafiku ülevaade järgmisel nädalal:See väljub kord päevas jaamast
14:30. Sellel nädalal töötab päevadel argipäev.
Vali altpoolt mistahes 906 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Lääne (23 peatust)
Elva
Nooruse
Turuplatsi
Käo Tee
Nuudi
Käo
Käoking
Väike-Konguta
Suure-Konguta
Pombre
Soova
Annikoru
Soova
Kolganurme
Kulli
Kuusiku
Rannu
Lülle
Rannu Apteek
Alakeerdi
Kaarlijärve
Neemisküla
Lääne
906 KKK
Millal alustab 906 buss sõitmist?
Teenused liinil 906 buss algavad 14:30 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede.
Millal lõpetab 906 buss sõitmise?
Teenused liinil 906 buss peatuvad 14:30 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede
Millal 906 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Lääne Buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Lääne Buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas GoBus AS’s 906 buss töötab Nelipüha pühadel?
906 buss töötunnid Nelipüha puhkepäeval võivad muutuda. Palun kontrolli Moovit-i rakendust, et saada rohkem informatsiooni.
Kas minu lähedal on 906 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 906 buss peatus.
906 buss sõiduplaan
906 buss marsruut sõidab esmaspäev kuni reede. Tavalised töötunnid: 14:30
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | 14:30 | Üks väljumine |
T | 14:30 | Üks väljumine |
K | 14:30 | Üks väljumine |
N | 14:30 | Üks väljumine |
R | 14:30 | Üks väljumine |
L | Ei Sõida | Ei Sõida |
P | Ei Sõida | Ei Sõida |
GoBus AS buss Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 906 (alates Elva), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 906 (Lääne) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu GoBus AS infot kohe.
906 liin buss hind
GoBus AS 906 (Lääne) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet GoBus AS piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või GoBus AS ametlikult kodulehelt.
906 (GoBus AS)
Liini 906 buss esimeseks peatuseks on Elva ja viimaseks on Lääne. 906 (Lääne) sõidab vahemikus argipäev.
Lisainfo: 906 omab 23 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 35 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma GoBus AS soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 906 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 906 buss jaoks.
Liini 906 reaalajas ühissõiduki Buss jälgimine
Jälgi liini 906 (Lääne) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 906 buss või GoBus AS buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos GoBus AS või Tramm, käru, Raudtee, Buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid GoBus AS ja iga buss, sealhulgas 906 liini Eesti kohta
GoBus AS linnas Eesti
- 21A - Orava - Võru - Tilsi - Põlva - Ihamaru - Tartu/ Sõiduplaan
- 43C - Viru vangla - Jõhvi - Kohtla-Järve - Kohtla-Nõmme/ Sõiduplaan
- 6 - Räpina - Linte - Mehikoorma - Kõnnu - Meelva - Räpina/ Sõiduplaan
- 2105 - KUR-Salme-Riksu-Koimla-Lüm-(Karala)-Lüm-Viidu-KUR
- 57 - Põlva - Puskaru - Varbuse - Kanepi/ Sõiduplaan
- 87A - Värska - Saatse - Perdaku -Saatse - Värska/ Sõiduplaan
- 25G - Otepää-Puka/ Sõiduplaan
- 38 - Märjamaa - Haimre - Valgu/ Sõiduplaan
- 7A - Räpina - (Leevaku) - Kõnnu - Linte - Räpina/ Sõiduplaan
- 44 - Põlgaste - Kanepi - Peetrimõisa - Põlgaste - Kanepi/ Sõiduplaan
- 3212 - Hakjala-Aste-Kuressaare/ Sõiduplaan
- 68B - Mooste - Ahja - Rasina - Peterselli - Mooste/ Sõiduplaan
- 287 - Nurste - Käina - Haapsalu - Tallinn
- 49A - Krootuse - Karilatsi - Ihamaru- Karaski põik- Krootuse- Põlva/ Sõiduplaan
- 5702 - Orissaare-Nenu-Tornimäe-Kõrkvere-Orissaare/ Sõiduplaan
- 60B - Tartu - Vastse-Kuuste - Krootuse - Põlva/ Sõiduplaan
- 5112 - Valjala-Kuressaare/ Sõiduplaan
- 50 - Rapla - Kohila - Tallinn/ Sõiduplaan
- 81A - Tõrva - Puka
- 16 - Türi bussijaam - Laupa/ Sõiduplaan