Linka 915
Cukrovar Čakovice
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 915 autobus (Aktualizováno)
915 autobus ה má 7 zastávek odjíždí z Miškovice a končí v Cukrovar Čakovice.
Vyberte 915 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Cukrovar Čakovice (7 zastávek)
Miškovice
Radonická
Čakovice
Náměstí Jiřího Berana
Koupaliště Čakovice
Nádraží Čakovice
Cukrovar Čakovice
915 Často kladené dotazy
V kolik začne 915 autobus fungovat?
Služby na 915 autobus začínají v 00:54 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává 915 autobus fungovat?
Služby na 915 autobus končí v 23:54 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 915 autobus?
Kdy přijde linka Cukrovar Čakovice Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Cukrovar Čakovice Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 915 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 915. autobus zastávka.
915 autobus Jízdní řád
915 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 00:54 - 23:54
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 00:54 - 23:54 | 60 |
út | 00:54 - 23:54 | 60 |
st | 00:54 - 23:54 | 60 |
čt | 00:54 - 23:54 | 60 |
pá | 00:54 - 23:54 | 60 |
so | 00:54 - 23:54 | 60 |
ne | 00:54 - 23:54 | 60 |
Provozní upozornění pro DPP autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 915 (od Miškovice), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 915 v reálném čase. (Cukrovar Čakovice) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 915 autobus
Ceny DPP 915 (Cukrovar Čakovice) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
915 (DPP)
První zastávka 915 autobus cesty je Miškovice a poslední zastávka je Cukrovar Čakovice. 915 (Cukrovar Čakovice) je v provozu během každý den.
Další informace: 915 má 7 zastávek a celková doba cesty je zhruba 6 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 915 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 915 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 915 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 915 (Cukrovar Čakovice) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 915 autobus nebo živou aplikaci pro sledování DPP autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli autobus, včetně linky 915, v Praha
915 - Alternativní cíle
DPP linky v Praha
- 129 - Smíchovské nádraží - Baně/ Jízdní řád
- 256 - Knovízská - Mokrá/ Jízdní řád
- 177 - Chodov - Skalka - Poliklinika Mazurská/ Jízdní řád
- 188 - Želivského - Kavčí hory/ Jízdní řád
- 235 - Nemocnice Bohnice - Podhoří/ Jízdní řád
- 170 - Pražská čtvrť - Jižní Město/ Jízdní řád
- 190 - Smíchovské nádraží - Na Beránku/ Jízdní řád
- 245 - Nádraží Radotín - Lahovská/ Jízdní řád
- 107 - Dejvická - Suchdolské náměstí - Suchdol/ Jízdní řád
- X188 - Kloboučnická - Pankrác/ Jízdní řád
- 248 - Nádraží Radotín - Viničky - Nádraží Radotín/ Jízdní řád
- 109 - Palmovka - Dolní Počernice - Výzkumné ústavy Běchovice/ Jízdní řád
- 191 - Na Knížecí - Dědina - Obchodní centrum Ruzyně - Letiště/ Jízdní řád
- 269 - Nádraží Radotín - Škola Radotín/ Jízdní řád
- 112 - Nádraží Holešovice - Zoo Praha-Troja/ Jízdní řád
- 122 - Opatov - Újezd u Průhonic - Křeslice/ Jízdní řád
- 154 - Strašnická - Sídliště Libuš/ Jízdní řád
- 167 - Na Knížecí - Nemocnice na Homolce/ Jízdní řád
- X17 - Kublov - Kublov/ Jízdní řád
- 105 - Smíchovské nádraží - Filmové ateliéry Barrandov - Smíchovské nádraží/ Jízdní řád