Kaip Vilniaus nukeliauti iki Šeškinė naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Šeškinė?

Artimiausios stotelės prie Šeškinė yra:

  • Šeškinės Poliklinika yra už 350 metrai , 5 minučių pėsčiomis.
  • Paberžės St. yra už 716 metrai , 10 minučių pėsčiomis.
  • Ukmergės St. yra už 1010 metrai , 14 minučių pėsčiomis.
  • Igno Šeiniaus St. yra už 1030 metrai , 14 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Šeškinė?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Šeškinė: 24, 3G, 43, 5G, 75.

Šeškinė, Vilniaus, Vilnius Atvaizdas gali būti saugomas autorinių teisių. Sužinokite daugiau Wikipedia puslapyje
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Šeškinė Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į Šeškinė Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Šeškinė su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Šeškinė realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Šeškinė? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Šeškinės Poliklinika; Paberžės St.; Ukmergės St.; Igno Šeiniaus St..

Iki Šeškinė galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 24, 3G, 43, 5G, 75

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Šeškinė lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Šeškinė lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Šeškinė, Vilniaus
Šeškinė, Vilniaus Apie kaimą Biržų rajone žr. Šeškinė (Biržai). Šeškinė – Vilniaus miesto dalis, esanti į šiaurę nuo miesto centro. Šeškinės seniūnija. Yra poliklinika, paštas, Saltoniškių kapinės, rytuose – garsusis Šeškinės ozas ir Vilniaus Akropolis. Ryčiau jų – Siemens Arena ir Vichy vandens parkas, Prekybos ir pramogų centras Ozas. Šeškinės vakaruose, paribyje su Viršuliškių mikrorajonu, stūkso sporto kompleksai „Teniso pasaulis“ ir universali sporto arena „Sportima“. Netoliese jų – ledo rūmai – „Utenos“ pramogų arena.
Kaip pateikti į Šeškinė viešuoju transportu - Apie vietovę
Atvaizdas gali būti saugomas autorinių teisių. Sužinokite daugiau Wikipedia puslapyje

Artimiausios stotelės prie Šeškinė Vilniaus mieste

Autobusas stotelės, esančios arčiausiai Šeškinė Vilniaus mieste

Lengviau nuvykti iki Šeškinė su programėle!