Kaip Vilniaus nukeliauti iki Game Of What naudojantis Autobusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Game Of What?

Artimiausios stotelės prie Game Of What yra:

  • Dūkštų St. yra už 81 metrai , 2 minučių pėsčiomis.
  • Šeškinės Poliklinika yra už 283 metrai , 5 minučių pėsčiomis.
  • Musninkų St. yra už 339 metrai , 5 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Game Of What?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Game Of What: 24, 3G, 43, 75.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Game Of What Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į Game Of What Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Game Of What su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Game Of What realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Game Of What? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Dūkštų St.; Šeškinės Poliklinika; Musninkų St..

Iki Game Of What galite nuvažiuoti Autobusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 24, 3G, 43, 75.

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Game Of What lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Game Of What lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Game Of What, Vilniaus
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Lengviau nuvykti iki Game Of What su programėle!