Kaip Vilnius nukeliauti iki Žali Kalnai naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Žali Kalnai?

Artimiausios stotelės prie Žali Kalnai yra:

  • Alėja yra už 417 metrai , 6 minučių pėsčiomis.
  • Strelčiukai yra už 845 metrai , 11 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Žali Kalnai?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Žali Kalnai: 31.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Žali Kalnai Vilnius mieste

Galvojate, kaip patekti į Žali Kalnai Vilnius, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Žali Kalnai su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Žali Kalnai realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Žali Kalnai? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Alėja; Strelčiukai.

Iki Žali Kalnai galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 31.

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Žali Kalnai lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Žali Kalnai lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilnius, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Žali Kalnai
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Lengviau nuvykti iki Žali Kalnai su programėle!