Kaip Vilnius nukeliauti iki Iki Naujoji Vilnia naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Kelio nurodymai į Iki Naujoji Vilnia (Vilnius) su viešuoju transportu

Šio transporto maršrutai eina netoli Iki Naujoji Vilnia

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Iki Naujoji Vilnia?

Artimiausios stotelės prie Iki Naujoji Vilnia yra:

  • Tremtinių St. yra už 62 metrai , 1 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Iki Naujoji Vilnia?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Iki Naujoji Vilnia: 115, 6G, 74.

Populiariausia pasaulyje Vilnius miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Iki Naujoji Vilnia Vilnius mieste

Galvojate, kaip patekti į Iki Naujoji Vilnia Vilnius, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Iki Naujoji Vilnia su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Iki Naujoji Vilnia realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Iki Naujoji Vilnia? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Tremtinių St..

Iki Iki Naujoji Vilnia galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 115, 6G, 74

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Iki Naujoji Vilnia lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Iki Naujoji Vilnia lengva, dėl ko daugiau kaip 720 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilnius, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Iki Naujoji Vilnia
Lengviau nuvykti iki Iki Naujoji Vilnia su programėle!