Kaip Vilniaus nukeliauti iki CSC Baltic naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai CSC Baltic?

Artimiausios stotelės prie CSC Baltic yra:

  • Pramogų Arena yra už 192 metrai , 3 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie CSC Baltic?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie CSC Baltic: 1G, 36, 49, 69.

Populiariausia pasaulyje Vilnius miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki CSC Baltic Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į CSC Baltic Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki CSC Baltic su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki CSC Baltic realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į CSC Baltic? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Pramogų Arena.

Iki CSC Baltic galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 1G, 36, 49, 69

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki CSC Baltic lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į CSC Baltic lengva, dėl ko daugiau kaip 720 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

CSC Baltic, Vilniaus
Lengviau nuvykti iki CSC Baltic su programėle!