Pereiti prie pagrindinio turinio

Kaip Vilnius nukeliauti iki Dainos Krautuvė naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Questions & Answers

  • Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Dainos Krautuvė?

    Šie Autobusas maršrutai stoja prie Dainos Krautuvė: 28, 29.

    Plačiau
Populiariausia pasaulyje Vilnius miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje
Get it on Google Play Download on the App Store

Viešasis transportas iki Dainos Krautuvė Vilnius mieste

Galvojate, kaip patekti į Dainos Krautuvė Vilnius, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Dainos Krautuvė su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Dainos Krautuvė realiu laiku.

Iki Dainos Krautuvė galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 28, 29

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Dainos Krautuvė lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Dainos Krautuvė lengva, dėl ko daugiau kaip 865 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilnius, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Dainos Krautuvė
Lengviau nuvykti iki Dainos Krautuvė su programėle!