Kaip Vilniaus nukeliauti iki Easting Express naudojantis Autobusas arba Troleibusas

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Easting Express?

Artimiausios stotelės prie Easting Express yra:

  • Chemijos St. yra už 513 metrai , 7 minučių pėsčiomis.
  • Fermentų St. yra už 1023 metrai , 14 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Easting Express?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Easting Express: 20, 25, 8.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2800 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Easting Express Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į Easting Express Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Easting Express su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Easting Express realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Easting Express? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Chemijos St.; Fermentų St..

Iki Easting Express galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 20, 25, 8.

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Easting Express lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Easting Express lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Easting Express, Vilniaus
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Lengviau nuvykti iki Easting Express su programėle!