Pereiti prie pagrindinio turinio

Kaip Vilniaus nukeliauti iki Lidl Lietuva naudojantis Autobusas?

Questions & Answers

 • Kokios stotelės arčiausiai Lidl Lietuva?

  Artimiausios stotelės prie Lidl Lietuva yra:

  • Karoliniškės yra už 200 metrai , 3 minučių pėsčiomis.
  • Karoliniškių Poliklinika yra už 416 metrai , 6 minučių pėsčiomis.
  • Sietyno St. yra už 831 metrai , 11 minučių pėsčiomis.
  Plačiau
 • Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Lidl Lietuva?

  Šie Autobusas maršrutai stoja prie Lidl Lietuva: 2G, 49, 4G, 55.

  Plačiau
Populiariausia pasaulyje Vilnius miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje
Get it on Google Play Download on the App Store

Viešasis transportas iki Lidl Lietuva Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į Lidl Lietuva Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Lidl Lietuva su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Lidl Lietuva realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Lidl Lietuva? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Karoliniškės; Karoliniškių Poliklinika; Sietyno St..

Iki Lidl Lietuva galite nuvažiuoti Autobusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 2G, 49, 4G, 55

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Lidl Lietuva lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Lidl Lietuva lengva, dėl ko daugiau kaip 865 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Lidl Lietuva, Vilniaus
Lengviau nuvykti iki Lidl Lietuva su programėle!