Kaip Vilnius nukeliauti iki Lietuvos Spauda naudojantis Autobusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Lietuvos Spauda?

Artimiausios stotelės prie Lietuvos Spauda yra:

  • Architektų St. yra už 96 metrai , 2 minučių pėsčiomis.
  • Riešutų St. yra už 304 metrai , 5 minučių pėsčiomis.
  • Šiltnamių St. yra už 374 metrai , 6 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Lietuvos Spauda?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Lietuvos Spauda: 22, 29, 55, 7.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Lietuvos Spauda Vilnius mieste

Galvojate, kaip patekti į Lietuvos Spauda Vilnius, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Lietuvos Spauda su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Lietuvos Spauda realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Lietuvos Spauda? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Architektų St.; Riešutų St.; Šiltnamių St..

Iki Lietuvos Spauda galite nuvažiuoti Autobusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 22, 29, 55, 7.

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Lietuvos Spauda lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Lietuvos Spauda lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilnius, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Lietuvos Spauda
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Lengviau nuvykti iki Lietuvos Spauda su programėle!