Pereiti prie pagrindinio turinio

Kaip Vilniaus nukeliauti iki Vilniaus Technologijų ir Verslo Profesinio Mokymo centras naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Vilniaus Technologijų ir Verslo Profesinio Mokymo centras žemėlapis Atvaizdas gali būti saugomas autorinių teisių. Sužinokite daugiau Wikipedia puslapyje

Kelio nurodymai į Vilniaus Technologijų ir Verslo Profesinio Mokymo centras (Vilniaus) su viešuoju transportu

Šio transporto maršrutai eina netoli Vilniaus Technologijų ir Verslo Profesinio Mokymo centras

Questions & Answers

 • Kokios stotelės arčiausiai Vilniaus Technologijų ir Verslo Profesinio Mokymo centras?

  Artimiausios stotelės prie Vilniaus Technologijų ir Verslo Profesinio Mokymo centras yra:

  • Baltupiai yra už 706 metrai , 10 minučių pėsčiomis.
  Plačiau
 • Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Vilniaus Technologijų ir Verslo Profesinio Mokymo centras?

  Šie Autobusas maršrutai stoja prie Vilniaus Technologijų ir Verslo Profesinio Mokymo centras: 1G, 49, 66, 69.

  Plačiau
Vilniaus Technologijų ir Verslo Profesinio Mokymo centras žemėlapis Atvaizdas gali būti saugomas autorinių teisių. Sužinokite daugiau Wikipedia puslapyje
Populiariausia pasaulyje Vilnius miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje
Get it on Google Play Download on the App Store

Viešasis transportas iki Vilniaus Technologijų ir Verslo Profesinio Mokymo centras Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į Vilniaus Technologijų ir Verslo Profesinio Mokymo centras Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Vilniaus Technologijų ir Verslo Profesinio Mokymo centras su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Vilniaus Technologijų ir Verslo Profesinio Mokymo centras realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Vilniaus Technologijų ir Verslo Profesinio Mokymo centras? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Baltupiai.

Iki Vilniaus Technologijų ir Verslo Profesinio Mokymo centras galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 1G, 49, 66, 69

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Vilniaus Technologijų ir Verslo Profesinio Mokymo centras lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Vilniaus Technologijų ir Verslo Profesinio Mokymo centras lengva, dėl ko daugiau kaip 865 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Vilniaus Technologijų ir Verslo Profesinio Mokymo centras, Vilniaus
Vilniaus Technologijų ir Verslo Profesinio Mokymo centras, Vilniaus Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras – profesinė mokykla, esanti Vilniuje. Įregistruota 2004 metų liepos 9 d. Centro steigėja – Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerija. Mokymo kalbos – lietuvių, rusų, lenkų. 2011 m. dirbo 227 darbuotojai.Centro buveinė – Kalvarijų gatvė 159, LT-08313 Vilnius.
Kaip pateikti į Vilniaus Technologijų ir Verslo Profesinio Mokymo centras viešuoju transportu - Apie vietovę
Atvaizdas gali būti saugomas autorinių teisių. Sužinokite daugiau Wikipedia puslapyje
Lengviau nuvykti iki Vilniaus Technologijų ir Verslo Profesinio Mokymo … su programėle!