Kaip Vilniaus nukeliauti iki Baltic Petroleum naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Baltic Petroleum?

Artimiausios stotelės prie Baltic Petroleum yra:

  • Baltupiai yra už 522 metrai , 7 minučių pėsčiomis.
  • Pramogų Arena yra už 966 metrai , 13 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Baltic Petroleum?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Baltic Petroleum: 10, 1G, 49, 69.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Baltic Petroleum Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į Baltic Petroleum Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Baltic Petroleum su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Baltic Petroleum realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Baltic Petroleum? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Baltupiai; Pramogų Arena.

Iki Baltic Petroleum galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 10, 1G, 49, 69.

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Baltic Petroleum lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Baltic Petroleum lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Baltic Petroleum, Vilniaus
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Lengviau nuvykti iki Baltic Petroleum su programėle!