Kaip Vilniaus nukeliauti iki Viršuliškės naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Viršuliškės?

Artimiausios stotelės prie Viršuliškės yra:

  • Ąžuolyno St. yra už 572 metrai , 8 minučių pėsčiomis.
  • Pal. Jurgio Matulaičio Bažnyčia yra už 1071 metrai , 15 minučių pėsčiomis.
  • Viršuliškės yra už 1091 metrai , 15 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Viršuliškės?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Viršuliškės: 46, 5G, 73.

Viršuliškės, Vilniaus, Vilnius Atvaizdas gali būti saugomas autorinių teisių. Sužinokite daugiau Wikipedia puslapyje
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Viršuliškės Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į Viršuliškės Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Viršuliškės su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Viršuliškės realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Viršuliškės? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Ąžuolyno St.; Pal. Jurgio Matulaičio Bažnyčia; Viršuliškės.

Iki Viršuliškės galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 46, 5G, 73.

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Viršuliškės lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Viršuliškės lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Viršuliškės, Vilniaus
Viršuliškės, Vilniaus Apie kaimą Elektrėnų savivaldybėje žr. Viršuliškės (Elektrėnai).Viršuliškės – Vilniaus miesto dalis, esanti į šiaurės vakarus nuo miesto centro. Sudaro Viršuliškių seniūniją. Ribojasi su Karoliniškėmis pietuose, Justiniškėmis šiaurės vakaruose, Pašilaičiais šiaurėje, Šeškine rytuose. Vakaruose Vilniaus vakarinis aplinkkelis skiria nuo Pilaitės ir Buivydiškių. Yra Vilniaus pal. Jurgio Matulaičio bažnyčia (1996 m.), vidurinė mokykla, Spaudos rūmai (1986 m.), Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla, jaunimo, specialiosios mokyklos, Vilniaus statybininkų rengimo centras Viršuliškių (Sudervės) kapinės (katalikų ir žydų), 2-asis troleibusų parkas, Grožio terapijos ir chirurgijos klinika „Sugihara“, prekybos centras „Mada“, Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų būstinė. Pro Viršuliškes važiuoja daug troleibusų (7, 13, 16, 18, 19) ir autobusų (2G, 4G, 7, 30, 32, 54, 55, 63, 75) maršrutai. Svarbiausios stotelės: Viršuliškės, Sietyno st., Piliakalnio st., Spaudos rūmai.
Kaip pateikti į Viršuliškės viešuoju transportu - Apie vietovę
Atvaizdas gali būti saugomas autorinių teisių. Sužinokite daugiau Wikipedia puslapyje
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Lengviau nuvykti iki Viršuliškės su programėle!