Kaip Vilniaus nukeliauti iki ZIP FM naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai ZIP FM?

Artimiausios stotelės prie ZIP FM yra:

  • Sietyno St. yra už 306 metrai , 5 minučių pėsčiomis.
  • Spaudos Rūmai yra už 315 metrai , 5 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie ZIP FM?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie ZIP FM: 2G, 4G, 54, 55, 7.

Kokie Troleibusas maršrutai stoja prie ZIP FM?

Šie Troleibusas maršrutai stoja prie ZIP FM: 18.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki ZIP FM Vilniaus mieste

Ieškote kelio nurodymų į ZIP FM Vilniaus, Lietuva? Jūsų kelionė tapo kur kas lengvesnė!

Atsisiųskite Moovit App, kad rastumėte greičiausią kelią ir peržiūrėtumėte Autobusas arba Troleibusas tvarkaraščius į ZIP FM. Raskite atnaujintus laikus visiems prieinamiems maršrutams su išsamiais nurodymais į ZIP FM realiu laiku.

Moovit programėlė taip pat rodo artimiausias stoteles ir stotis prie jūsų paskirties taško. Pasirinkite iš artimiausių ZIP FM stotelių sąrašo: Sietyno St.; Spaudos Rūmai.

Išsirinkite Autobusas arba Troleibusas pasirinkimus, kurie padės nuvažiuoti iki ZIP FM. Štai kelių maršrutų sąrašas, einančių šalių jūsų paskirties taško - Autobusas: 2G, 4G, 54, 55, 7; Troleibusas: 18.

Norite suplanuoti savo grįžimo maršrutą iš ZIP FM, tačiau nežinote gatvės adreso? Galite pasirinkti savo paskirties tašką mūsų internetiniame žemėlapyje ir Moovit ras geriausius prieinamus maršrutus, kad pateiktumėte ten, kur reikia!

Mooit padeda rasti greičiausia ir patogiausią išvykimo laiką. Nereikia įsidiegti autobusų ar traukinių programėlės ir kiekvieną kartą tikrinti grafikus. Moovit turi visą viešojo transporto informaciją, kurios jums reikės. Štai kodėl Google Play parduotuvė ir Apple Store nubalsavo, kad mūsų programėlė yra geriausia iš prieinamų transporto programėlių.

ZIP FM, Vilniaus
ZIP FM, Vilniaus ZIP FM – nacionalinė radijo programa, pradėta transliuoti 2005 m. liepos 1 d. Transliuojama per 8 siųstuvų tinklą visoje Lietuvoje. Iki ZIP FM įkūrimo tais dažniais buvo transliuojama radijo programa RC2. Transliuotojas – UAB „Radiocentras“. 2007 m. Jonas Nainys kartu su kolega Rolandu Mackevičiumi pradėjo naują projektą „Radistai“. Didėjant populiarumui, „Radistai“ tapo visoje Lietuvoje atpažįstamu prekės ženklu, o jos vedėjai – renginių organizatoriais, įvairių projektų dalyviais, TV laidų vedėjais. ZIP FM programą daugiausiai sudaro muzika ir pramoginės laidos, orientuotos į 15–35 m. jaunimo auditoriją. Tyrimo duomenimis daugiau nei du trečdaliai 16–39 m. klausytojų klausosi radijo kasdien. ZIP FM kasdien pasiekia 5 % visų Lietuvos radijo stočių klausytojų.

Artimiausios stotelės prie ZIP FM Vilniaus mieste

Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Lengviau nuvykti iki ZIP FM su programėle!