Autobusas - 67

67

Parko–Pramonės g.–Mickūnai

SĮ "Susisiekimo paslaugos"-Bus

67 autobusas tvarkaraštis

67 autobusas maršrutas dirba darbo dienomis. Reguliarios darbo valandos: 22:51

Diena Darbo valandos
Pirmadienis 22:51
Antradienis 22:51
Trečiadienis 22:51
Ketvirtadienis 22:51
Penktadienis 22:51
Šeštadienis 22:06
Sekmadienis 22:06
Peržiūrėti pilną tvarkaraštį

67 autobusas Maršruto žemėlapis

67 autobusas kelionės žemėlapis

67 autobusas maršruto žemėlapis ir stotelės

67 autobusas (Kryptis: Autobusų Parkas (Verkių G.)) turi 27 stotelės išvyksta iš Mickūnai ir keliauja iki Žirmūnų Seniūnija.

67 autobusas tvarkaraščio peržiūra ateinančiai savaitei; Pradeda darbą 22:51 ir baigia 22:51. Darbo dienų šią savaitę: darbo dienomis.

Pasirinkite bet kokį 67 autobusas stotelės žemiau, kad rastumėte atnaujintus realaus laiko tvarkaraščius ir peržiūrėtumėte jų kelionės žemėlapį.

Žiūrėti žemėlapyje

Kryptis: Autobusų Parkas (Verkių G.) (27 stotelė)

Peržiūrėti PDF: 67 tvarkaraštis, stotelės ir žemėlapis

67 D.U.K

Kokiu laiku pradeda darbą 67 autobusas?

67 autobusas pradeda darbą 22:06 Sekmadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku 67 autobusas baigia darbą?

67 autobusas baigia darbą 22:06 Sekmadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku atvyksta 67 autobusas?

Kada atvyksta Parko–Pramonės g.–Mickūnai Autobusas? Spauskite čia atvykimo laikams ir peržiūrkite pilną Parko–Pramonės g.–Mickūnai Autobusas tvarkaraštį, kuris arčiausiai jūsų buvimo vietos.

67 autobusas stotelių sąrašas

Mickūnai • Lyta • Viktariškės • Polocko Kryptis • Verbų St. • Naujoji Vilnia • Neries St. • Pramonės St. • Tremtinių St. • Lelijų St. • Stepono Batoro St. • Pūčkoriai • Pūčkorių Atodanga • Mildos St. • Šaudykla • Rudens St. • Belmontas • Polocko St. • Filaretų St. • Krivių St. • Vasaros St. • Tuskulėnų Rimties Parkas • Minties St. • Šiaurės Miestelis • Žirmūnai • Kareivių St. • Žirmūnų Seniūnija

67 autobusas gatvių sąrašas

199 Pramonės G. • 147 Pramonės G. • 44 Pramonės g • 49 Pramonės G. • 43 Stepono Batoro g • 21 Stepono Batoro G. • Stepono Batoro gatvė • 32 Stepono Batoro g • 10 Stepono Batoro G. • Olandų g. • 8A Olandų g • 23 Žirmūnų g • 67 Žirmūnų G. • 89 Žirmūnų G. • 126 Žirmūnų G.

67 autobusas tvarkaraštis

67 autobusas maršrutas dirba darbo dienomis. Reguliarios darbo valandos: 22:51

Diena Darbo valandos
Pirmadienis 22:51
Antradienis 22:51
Trečiadienis 22:51
Ketvirtadienis 22:51
Penktadienis 22:51
Šeštadienis 22:06
Sekmadienis 22:06
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

67 (SĮ "Susisiekimo paslaugos"-Bus)

Pirmas 67 autobusas maršruto sustojimas yra Mickūnai, o paskutinys - Žirmūnų Seniūnija. 67 (Kryptis: Autobusų Parkas (Verkių G.)) veikia darbo dienomis dienomis.

Papildoma informacija: 67 turi 27 stotelės, o bendras kelionės laikas šiame maršrute siekia maždaug 32 minutes.

Kelyje? Pamatykite, kodėl daugiau kaip 460 pasitiki Moovit kaip geriausia viešojo transporto programėle. Moovit suteikai jusm SĮ "Susisiekimo paslaugos"-Bus rekomenduojamus maršrutus, autobusas stebėjimą realiu laiku, kelio nurodymus gyvai, maršrutų žemėlapius Vilnius, ir padeda rasti artimiausią 67 autobusas stotelės šalia jūsų. Nėra interneto? Atsisiųskite autonominį PDF žemėlapį ir autobusas tvarkaraštį maršrutui 67 autobusas, kad pasiimtumėte su savimi į kelionę.

67 šalia manęs

Alternatyvūs nurodymai

67 D.U.K

Kokiu laiku pradeda darbą 67 autobusas?

67 autobusas pradeda darbą 22:06 Sekmadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku 67 autobusas baigia darbą?

67 autobusas baigia darbą 22:06 Sekmadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku atvyksta 67 autobusas?

Kada atvyksta Parko–Pramonės g.–Mickūnai Autobusas? Spauskite čia atvykimo laikams ir peržiūrkite pilną Parko–Pramonės g.–Mickūnai Autobusas tvarkaraštį, kuris arčiausiai jūsų buvimo vietos.

Lengviau gauti informacijos apie maršrutą 67 su programėle!