Autobusas - 67

67

Rautatientori-Maunula-Pakila-Torpparinmäki

HSL

67 autobusas maršruto žemėlapis ir stotelės

67 autobusas (Kryptis: Rautatientori) turi 32 stotelės išvyksta iš Laamanninpuisto ir keliauja iki Rautatientori.

67 autobusas tvarkaraščio apžvalga: Įprastai darbą pradeda 00:14 ir baigia 23:44. Įprastos darbo dienos: darbo dienomis.

Pasirinkite bet kokį 67 autobusas stotelės žemiau, kad rastumėte atnaujintus realaus laiko tvarkaraščius ir peržiūrėtumėte jų kelionės žemėlapį.

Kryptis: Rautatientori

Laamanninpuisto Torpparinmäentie, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Fallintori Viskaalintie 33, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Viskaalintie 32 Viskaalintie 19, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Asessorintie Fiskalsvägen 24a, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Käräjätuvantie Viskaalintie 8, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Sihteerintie Stämningsmansvägen 6, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Torpparinmäentie Sexmansbågen 8, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Kuusmiehentie Kuusmiehentie 20, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Rakovalkeantie Sysimiehenkuja, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Tervastie Sysimiehentie 50, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Raiviontie Sysimiehentie 36, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Ripusuontie Kolarvägen 18, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Halkosuontie Halkosuontie 8, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Jakokunnantie 23 Skifteslagsvägen 21, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Jakokunnantie Osuuskunnantie 32 B, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Päivänsalontie Andelslagsvägen 51, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Maunula Pakilantie 8 a, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Paanutie Suursuontie 4, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Käpylänaukio Mäkelänkatu, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Mäkelänrinne Mäkelänkatu 58-60, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Hattulantie Mäkelänkatu 38, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Vallilan Kirjasto Mäkelänkatu 6a, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Sörnäinen (M) Hämeentie 50, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Haapaniemi Hämeentie 16, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Hakaniemi Hagnästorgsgatan 1, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Rautatientori Keskuskatu, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę

67 D.U.K

Kokiu laiku pradeda darbą 67 autobusas?

67 autobusas pradeda darbą 00:14 Sekmadienis, Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku 67 autobusas baigia darbą?

67 autobusas baigia darbą 23:44 Sekmadienis, Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku atvyksta 67 autobusas?

Kada atvyksta Rautatientori-Maunula-Pakila-Torpparinmäki Autobusas? Spauskite čia atvykimo laikams ir peržiūrkite pilną Rautatientori-Maunula-Pakila-Torpparinmäki Autobusas tvarkaraštį, kuris arčiausiai jūsų buvimo vietos.

67 autobusas stotelių sąrašas

Laamanninpuisto • Fallintori • Viskaalintie 32 • Asessorintie • Käräjätuvantie • Sihteerintie • Torpparinmäentie • Kuusmiehentie • Rakovalkeantie • Tervastie • Raiviontie • Ripusuontie • Halkosuontie • Jakokunnantie 23 • Jakokunnantie • Päivänsalontie • Alkutie • Pirjontie • Maunula • Paanutie • Käpylän Asema • Käpylänaukio • Koskelantie • Pyöräilystadion • Mäkelänrinne • Hattulantie • Vallilan Kirjasto • Sörnäinen (M) • Haapaniemi • Hakaniemi • Kaisaniemenpuisto • Rautatientori

67 autobusas gatvių sąrašas

Torpparinmäentie • Viskaalintie 33 • Viskaalintie 19 • Fiskalsvägen 24a • Viskaalintie 8 • Stämningsmansvägen 6 • Sexmansbågen 8 • Kuusmiehentie 20 • Sysimiehenkuja • Sysimiehentie 50 • Sysimiehentie 36 • Kolarvägen 18 • Halkosuontie 8 • Skifteslagsvägen 21 • Osuuskunnantie 32 B • Andelslagsvägen 51 • Pakilantie 48 • Pakilantie • Pakilantie 8 a • Suursuontie 4 • Mäkelänkatu • Mäkelänkatu 58-60 • Mäkelänkatu 38 • Mäkelänkatu 6a • Hämeentie 50 • Hämeentie 16 • Hagnästorgsgatan 1 • Keskuskatu

67 autobusas tvarkaraštis

67 autobusas maršrutas dirba darbo dienomis. Reguliarios darbo valandos: 00:14 - 23:44

Pirmadienis 00:14 - 23:44
Antradienis 00:14 - 23:44
Trečiadienis 00:14 - 23:44
Ketvirtadienis 00:14 - 23:44
Penktadienis 00:14 - 23:44
Šeštadienis 00:14 - 23:44
Sekmadienis 00:14 - 23:44
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2600 miestų 83+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Pirmas 67 autobusas maršruto sustojimas yra Laamanninpuisto, o paskutinys - Rautatientori. 67 (Kryptis: Rautatientori) veikia darbo dienomis dienomis.

Papildoma informacija: 67 turi 32 stotelės, o bendras kelionės laikas šiame maršrute siekia maždaug 39 minutes.

Kelyje? Pamatykite, kodėl daugiau kaip 250 pasitiki Moovit kaip geriausia viešojo transporto programėle. Moovit suteikai jusm HSL rekomenduojamus maršrutus, autobusas stebėjimą realiu laiku, kelio nurodymus gyvai, maršrutų žemėlapius Helsinki, ir padeda rasti artimiausią 67 autobusas stotelės šalia jūsų. Nėra interneto? Atsisiųskite autonominį PDF žemėlapį ir autobusas tvarkaraštį maršrutui 67 autobusas, kad pasiimtumėte su savimi į kelionę.

67 šalia manęs

Alternatyvūs nurodymai

67 D.U.K

Kokiu laiku pradeda darbą 67 autobusas?

67 autobusas pradeda darbą 00:14 Sekmadienis, Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku 67 autobusas baigia darbą?

67 autobusas baigia darbą 23:44 Sekmadienis, Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku atvyksta 67 autobusas?

Kada atvyksta Rautatientori-Maunula-Pakila-Torpparinmäki Autobusas? Spauskite čia atvykimo laikams ir peržiūrkite pilną Rautatientori-Maunula-Pakila-Torpparinmäki Autobusas tvarkaraštį, kuris arčiausiai jūsų buvimo vietos.

Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku