Skip to main content
Autobusas - 88N

88N

Oro uostas–Centras–Europos aikštė

SĮ "Susisiekimo paslaugos"-Bus

Šiame maršrute nebuvo jokių naujų pokyčių
Norėdami gauti atnaujintą informaciją, atsisiųskite programėlę arba apsilankykite mūsų tinklalapyje
Norėdami gauti atnaujintą informaciją, apsilankykite mūsų tinklalapyje

88N autobusas tvarkaraštis

88N autobusas maršrutas dirba kiekvieną dieną. Reguliarios darbo valandos: 04:55 - 05:25

Diena Darbo valandos
Pirmadienis 04:55 - 05:25
Antradienis 04:55 - 05:25
Trečiadienis 04:55 - 05:25
Ketvirtadienis 04:55 - 05:25
Penktadienis 04:55 - 05:25
Šeštadienis 04:55 - 05:25
Sekmadienis 04:55 - 05:25
Peržiūrėti pilną tvarkaraštį

88N autobusas Maršruto žemėlapis

88N autobusas kelionės žemėlapis

88N autobusas maršruto žemėlapis ir stotelės

88N autobusas (Kryptis: Autobusų Parkas (Kirtimai)) turi 3 stotelės išvyksta iš Oro Uostas ir keliauja iki Tiekimo St..

88N autobusas tvarkaraščio peržiūra ateinančiai savaitei; Pradeda darbą 04:55 ir baigia 05:25. Darbo dienų šią savaitę: kiekvieną dieną.

Pasirinkite bet kokį 88N autobusas stotelės žemiau, kad rastumėte atnaujintus realaus laiko tvarkaraščius ir peržiūrėtumėte jų kelionės žemėlapį.

Žiūrėti žemėlapyje

88N D.U.K

  • Kokiu laiku pradeda darbą 88N autobusas?

    88N autobusas pradeda darbą 04:55 Sekmadienis, Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

  • Kokiu laiku 88N autobusas baigia darbą?

    88N autobusas baigia darbą 05:25 Sekmadienis, Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

  • Kokiu laiku atvyksta 88N autobusas?

    Kada atvyksta Oro uostas–Centras–Europos aikštė Autobusas? Spauskite čia atvykimo laikams ir peržiūrkite pilną Oro uostas–Centras–Europos aikštė Autobusas tvarkaraštį, kuris arčiausiai jūsų buvimo vietos.

88N autobusas stotelių sąrašas

Oro Uostas • Kirtimai • Tiekimo St.

88N autobusas gatvių sąrašas

Atvykimas

88N autobusas tvarkaraštis

88N autobusas maršrutas veikia kiekvieną dieną. Reguliarios tvarkaraščio valandos: 04:55 - 05:25

Diena Darbo valandos
Pirmadienis 04:55 - 05:25
Antradienis 04:55 - 05:25
Trečiadienis 04:55 - 05:25
Ketvirtadienis 04:55 - 05:25
Penktadienis 04:55 - 05:25
Šeštadienis 04:55 - 05:25
Sekmadienis 04:55 - 05:25

SĮ "Susisiekimo paslaugos"-Bus Autobusas paslaugų pranešimai

For SĮ "Susisiekimo paslaugos"-Bus autobusas service alerts, please check the Moovit App. In addition, get real-time info on autobusas status, bus delays, changes of autobusas routes, changes of stops locations, and any service changes.

Populiariausia pasaulyje Vilnius miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje
Google Play badge AppStore badge

88N (SĮ "Susisiekimo paslaugos"-Bus)

Pirmas 88N autobusas maršruto sustojimas yra Oro Uostas, o paskutinys - Tiekimo St.. 88N (Kryptis: Autobusų Parkas (Kirtimai)) veikia kiekvieną dieną dienomis.

Papildoma informacija: 88N turi 3 stotelės, o bendras kelionės laikas šiame maršrute siekia maždaug 4 minutes.

Kelyje? Pamatykite, kodėl daugiau kaip 720 pasitiki Moovit kaip geriausia viešojo transporto programėle. Moovit suteikai jusm SĮ "Susisiekimo paslaugos"-Bus rekomenduojamus maršrutus, autobusas stebėjimą realiu laiku, kelio nurodymus gyvai, maršrutų žemėlapius Vilnius, ir padeda rasti artimiausią 88N autobusas stotelės šalia jūsų. Nėra interneto? Atsisiųskite autonominį PDF žemėlapį ir autobusas tvarkaraštį maršrutui 88N autobusas, kad pasiimtumėte su savimi į kelionę.

88N šalia manęs

88N D.U.K

  • Kokiu laiku pradeda darbą 88N autobusas?

    88N autobusas pradeda darbą 04:55 Sekmadienis, Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

  • Kokiu laiku 88N autobusas baigia darbą?

    88N autobusas baigia darbą 05:25 Sekmadienis, Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

  • Kokiu laiku atvyksta 88N autobusas?

    Kada atvyksta Oro uostas–Centras–Europos aikštė Autobusas? Spauskite čia atvykimo laikams ir peržiūrkite pilną Oro uostas–Centras–Europos aikštė Autobusas tvarkaraštį, kuris arčiausiai jūsų buvimo vietos.

Lengviau gauti informacijos apie maršrutą 88N su programėle!