Autobusas - 88N

88N

Oro uostas–Centras–Europos aikštė

SĮ "Susisiekimo paslaugos"-Bus

88N autobusas maršruto žemėlapis ir stotelės

88N autobusas (Kryptis: Oro Uostas) turi 7 stotelės išvyksta iš Europos Aikštė ir keliauja iki Oro Uostas.

88N autobusas tvarkaraščio apžvalga: Įprastai darbą pradeda 00:02 ir baigia 23:31. Įprastos darbo dienos: darbo dienomis.

Pasirinkite bet kokį 88N autobusas stotelės žemiau, kad rastumėte atnaujintus realaus laiko tvarkaraščius ir peržiūrėtumėte jų kelionės žemėlapį.

Kryptis: Oro Uostas

Europos Aikštė 18 Konstitucijos Pr., Vilnius Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Žaliasis Tiltas 2 Kalvarijų G., Vilnius Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Trakų St. 21 Pylimo G., Vilnius Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Aušros Vartai 23 Aušros Vartų G., Vilnius Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Liepkalnis 42 Liepkalnio G., Vilnius Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę

88N D.U.K

Kokiu laiku pradeda darbą 88N autobusas?

88N autobusas pradeda darbą 00:02 Sekmadienis, Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku 88N autobusas baigia darbą?

88N autobusas baigia darbą 23:31 Sekmadienis, Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku atvyksta 88N autobusas?

Kada atvyksta Oro uostas–Centras–Europos aikštė Autobusas? Spauskite čia atvykimo laikams ir peržiūrkite pilną Oro uostas–Centras–Europos aikštė Autobusas tvarkaraštį, kuris arčiausiai jūsų buvimo vietos.

88N autobusas stotelių sąrašas

Europos Aikštė • Žaliasis Tiltas • Vinco Kudirkos Aikštė • Trakų St. • Aušros Vartai • Liepkalnis • Oro Uostas

88N autobusas gatvių sąrašas

18 Konstitucijos Pr. • 2 Kalvarijų G. • 21 Pylimo G. • 23 Aušros Vartų G. • 42 Liepkalnio G. • Atvykimas

88N autobusas tvarkaraštis

88N autobusas maršrutas dirba darbo dienomis. Reguliarios darbo valandos: 00:02 - 23:31

Pirmadienis 00:02 - 23:31
Antradienis 00:02 - 23:31
Trečiadienis 00:02 - 23:31
Ketvirtadienis 00:02 - 23:31
Penktadienis 00:02 - 23:31
Šeštadienis 00:02 - 23:31
Sekmadienis 00:02 - 23:31
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2600 miestų 83+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Pirmas 88N autobusas maršruto sustojimas yra Europos Aikštė, o paskutinys - Oro Uostas. 88N (Kryptis: Oro Uostas) veikia darbo dienomis dienomis.

Papildoma informacija: 88N turi 7 stotelės, o bendras kelionės laikas šiame maršrute siekia maždaug 24 minutes.

Kelyje? Pamatykite, kodėl daugiau kaip 250 pasitiki Moovit kaip geriausia viešojo transporto programėle. Moovit suteikai jusm SĮ "Susisiekimo paslaugos"-Bus rekomenduojamus maršrutus, autobusas stebėjimą realiu laiku, kelio nurodymus gyvai, maršrutų žemėlapius Vilnius, ir padeda rasti artimiausią 88N autobusas stotelės šalia jūsų. Nėra interneto? Atsisiųskite autonominį PDF žemėlapį ir autobusas tvarkaraštį maršrutui 88N autobusas, kad pasiimtumėte su savimi į kelionę.

88N šalia manęs

88N D.U.K

Kokiu laiku pradeda darbą 88N autobusas?

88N autobusas pradeda darbą 00:02 Sekmadienis, Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku 88N autobusas baigia darbą?

88N autobusas baigia darbą 23:31 Sekmadienis, Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku atvyksta 88N autobusas?

Kada atvyksta Oro uostas–Centras–Europos aikštė Autobusas? Spauskite čia atvykimo laikams ir peržiūrkite pilną Oro uostas–Centras–Europos aikštė Autobusas tvarkaraštį, kuris arčiausiai jūsų buvimo vietos.

Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku