88N maršrutas
Oro Uostas
SĮ "Susisiekimo paslaugos"-Bus
SĮ "Susisiekimo paslaugos"-Bus 88N autobusas maršruto tvarkaraštis ir stotelės (Atnaujinta)
88N autobusas (Oro Uostas) turi 10 stotelės išvyksta iš Europos Aikštė ir keliauja iki Oro Uostas.
Pasirinkite bet kokį 88N autobusas stotelės žemiau, kad rastumėte atnaujintus realaus laiko tvarkaraščius ir peržiūrėtumėte jų kelionės žemėlapį.
Kryptis: Oro Uostas (10 stotelė)
Europos Aikštė
Žaliasis Tiltas
Vinco Kudirkos Aikštė
Centro Poliklinika
Mo Muziejus
Aušros Vartai
Liepkalnis
Žirnių St.
Vikingų St.
Oro Uostas
88N D.U.K
Kokiu laiku pradeda darbą 88N autobusas?
Paslaugos 88N autobusas pradeda darbą 00:03 sekmadienis, pirmadienis, antradienis, trečiadienis, ketvirtadienis, penktadienis, šeštadienis.
Kokiu laiku 88N autobusas baigia darbą?
Paslaugos 88N autobusas baigia darbą 05:28 sekmadienis, pirmadienis, antradienis, trečiadienis, ketvirtadienis, penktadienis, šeštadienis.
Kokiu laiku atvyksta 88N autobusas?
Kada atvažiuoja Oro Uostas Autobusas? Peržiūrėti atvykimo laikus gyvai atvykimo laikų peržiūrai gyvai ir peržiūrėkite visą Oro Uostas Autobusas maršruto tvarkaraštį, kuris artimiausias jūsų buvimo vietai.
Ar šalia manęs yra 88N autobusas sustojimas?
Spauskite čia norint peržiūrėti artimiausią 88N autobusas sustojimas.
88N autobusas tvarkaraštis
88N autobusas maršrutas veikia kiekvieną dieną. Reguliarios tvarkaraščio valandos: 00:03 - 05:28
Diena | Darbo valandos | Dažnis (Minutės) |
---|---|---|
Pir | 00:03 - 05:28 | 32 - 60 |
Ant | 00:03 - 05:28 | 32 - 60 |
Tre | 00:03 - 05:28 | 32 - 60 |
Ket | 00:03 - 05:28 | 32 - 60 |
Pen | 00:03 - 05:28 | 32 - 60 |
Šeš | 00:03 - 05:28 | 32 - 60 |
Sek | 00:03 - 05:28 | 32 - 60 |
SĮ "Susisiekimo paslaugos"-Bus autobusas paslaugų pranešimai
Peržiūrėkite visus 88N (iš Europos Aikštė) atnaujinimus, įskaitant būsenos informaciją realiuoju laiku, autobusas vėlavimus, maršrutų pakeitimus, stotelių vietų pakeitimus ir bet kokius kitus paslaugų pokyčius. Gaukite 88N (Oro Uostas) žemėlapio vaizdą realiuoju laiku ir stebėkite autobusas, kai jis juda žemėlapyje. Atsisiųskite programėlę, kad gautumėte visą SĮ "Susisiekimo paslaugos"-Bus informaciją dabar.
88N maršruto autobusas mokestis
SĮ "Susisiekimo paslaugos"-Bus 88N (Oro Uostas) kainos gali keistis dėl kelių veiksnių. Daugiau informacijos apie SĮ "Susisiekimo paslaugos"-Bus bilietų kainas rasite Moovit programėlėje arba oficialioje SĮ "Susisiekimo paslaugos"-Bus svetainėje.
88N (SĮ "Susisiekimo paslaugos"-Bus)
Pirmas 88N autobusas maršruto sustojimas yra Europos Aikštė, o paskutinys - Oro Uostas. 88N (Oro Uostas) veikia kiekvieną dieną dienomis.
Papildoma informacija: 88N turi 10 stotelės, o bendras kelionės laikas šiame maršrute siekia maždaug 27 minutes.
Kelyje? Pamatykite, kodėl daugiau kaip 1.5 pasitiki Moovit kaip geriausia viešojo transporto programėle. Moovit suteikai jusm SĮ "Susisiekimo paslaugos"-Bus rekomenduojamus maršrutus, autobusas stebėjimą realiu laiku, kelio nurodymus gyvai, maršrutų žemėlapius Vilnius, ir padeda rasti artimiausią 88N autobusas stotelės šalia jūsų. Nėra interneto? Atsisiųskite autonominį PDF žemėlapį ir autobusas tvarkaraštį maršrutui 88N autobusas, kad pasiimtumėte su savimi į kelionę.
Maršruto 88N Autobusas stebėjimas realiu laiku
Stebėkite 88N (Oro Uostas) gyvai atnaujinamame žemėlapyje realiu laiku ir sekite jo buvimo vietą, kai jis juda tarp stotelių. Naudokite 88N autobusas stebėjimo įrankį arba SĮ "Susisiekimo paslaugos"-Bus autobusas stebėjimo programėlę ir niekada nepraleiskite savo autobusas.
Naudokite programą kaip kelionių planuotoją su SĮ "Susisiekimo paslaugos"-Bus arba kelionių planuotoją su Autobusas arba Troleibusas, kad planuotumėte maršrutą Vilnius mieste. Kelionių planavimo priemonė rodo atnaujintus duomenis apie SĮ "Susisiekimo paslaugos"-Bus ir bet kurį autobusas, įskaitant eilutę 88N, Vilnius mieste
88N - Alternatyvūs nurodymai
SĮ "Susisiekimo paslaugos"-Bus maršrutai Vilnius mieste
- 116 - Žvėrynas–Gudelių šilas–Lazdynai–Ungurių g./ Grafikas
- 5 - Pašilaičiai–Perkūnkiemio–Tuskulėnų g.–Šiaurės miestelis/ Grafikas
- 62 - Žemieji Paneriai–Mūrinė Vokė– Gureliai–Lazdynai/ Grafikas
- 68 - Lazdynai–Mūrinė Vokė–Lentvaris–Grigiškės/ Grafikas
- 1G - Stotis–Kalvarijų g.–Santariškės/ Grafikas
- 3G - Fabijoniškės–Centras–Oro uostas/ Grafikas
- 53 - Fabijoniškės–Kalvarijų–Pylimo g.–Stotis/ Grafikas
- 17 - Antakalnis–Nemenčinės pl.–Antaviliai/ Grafikas
- 69 - Bajorai–Ateities–Kalvarijų–Kernavės g.–Lazdynai–Šiltnamių g./ Grafikas
- 42 - Stotis–Eišiškių pl.–Salininkai/ Grafikas
- 29 - Vilkpėdė–Žemaitės g.–Lazdynai–Grigiškės/ Grafikas
- 117 - Pilaitė–Kriaučiūnai–Platiniškės/ Grafikas
- 118 - Pilaitė–Varnės g.–Pašilaičiai/ Grafikas
- 23 - Stotis–Švitrigailos g.–Lazdynai/ Grafikas
- 120 - Visoriai–Santariškės–Žaliųjų Ežerų g.–Kryžiokai/ Grafikas
- 12 - Stotis–Rudamina–Skaidiškės/ Grafikas
- 121 - Santariškės–Mažieji Gulbinai–Didžiųjų Gulbinų g./ Grafikas
- 46 - Pašilaičiai–A.Goštauto g.–Centras/ Grafikas
- 50 - Antakalnis–Didlaukio–Baltupio g.–Bajorai/ Grafikas
- 27 - Kalvarijų–Tuskulėnų–Olandų–Arimų g./ Grafikas