100 Linje
Drammen-Vikersund-Hønefoss
Brakar
Brakar 100 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
100 buss (Drammen Via Horgen) har 54 stopp som går fra Vikersund Bussterminal og slutter på Bragernes Torg.
Velg hvilken som helst 100 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Drammen Via Horgen (54 stopp)
Vikersund Bussterminal
Bruenden Vikersund
Bjølgerudveien
Kroka
Kjølstad
Kjemperudmyra
Bråtabakken Geithus
Ørjansen
Geithus
Nybrua Geithus
Tomta Geithus
Stalsberg Skole
Stalsbergkrysset
Sakseborg
Gustadmoen
Steinbru
Grønlund
Telesletta
Åmot Skysstasjon
Enger
Skillebekk
Verp
Ødeverp
Grinna
Leversby
Fjæringstad
Osa
Knivedalen
Dramdal
Skar
Kverk
Langerud
Vendelborg
Hobbelstadgata
Falkbanen
Lerbergkrysset
Haga Lerberg
Eikerstua
Horgen
Horgenlia
Sandsgata
Krokstad Skole
Kjøsterud Allé
Drammen Travbane
Åssiden Vgs.
Farmen
Vårveien
Åslyveien
Olaf Bergers Vei
Ørengata
Hamborgstrøm
Fylkeshuset
Drammen Sykehus
Bragernes Torg
100 FAQ
Når begynner 100 buss å operere?
100 buss starter å operere klokken 05:40 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 100 buss å gå?
100 buss slutter å operere klokken 17:40 på søndag, lørdag.
Når ankommer 100 buss?
Når kommer Drammen-Vikersund-Hønefoss buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Drammen-Vikersund-Hønefoss buss som er nærmest din plassering.
Er det en 100 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 100 buss stopp.
100 buss Rutetabell
100 buss rute fungerer hver dag. Vanlige tidsplantimer: 05:40 - 20:40
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 05:40 - 20:40 | 30 - 174 |
ti. | 05:40 - 20:40 | 30 - 174 |
on. | 05:40 - 20:40 | 30 - 174 |
to. | 05:40 - 20:40 | 30 - 174 |
fr. | 05:40 - 20:40 | 30 - 174 |
lø. | 06:40 - 17:40 | 162 |
sø. | 08:40 - 17:40 | 540 |
Brakar buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 100 (fra Vikersund Bussterminal), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 100 (Drammen Via Horgen) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Brakar-informasjon nå.
100 linje buss billettpris
Brakar 100 (Drammen Via Horgen) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Brakar, sjekk Moovit-appen eller Brakar sin offisielle nettside.
100 (Brakar)
Det første stoppet på 100 buss ruten er Vikersund Bussterminal og siste stopp er Bragernes Torg. 100 (Drammen Via Horgen) opererer hver dag.
Tilleggsinformasjon: 100 har 54 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 89 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Brakar foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 100 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 100 buss til å ta med på reisen.
Linje 100 sanntid buss tracker
Spor linje 100 (Drammen Via Horgen) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 100 buss tracker eller en live Brakar buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Brakar eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Brakar og eventuelle buss, inkludert linje 100, i Norge
100 - Alternative Veibeskrivelser
Brakar linjer i Norge
- 51N - Nattbuss Mjøndalen/ Timeplan
- 92 - Svelvik-Mariås-Svelvik/ Timeplan
- 302 - Flå - Gulsvik/ Timeplan
- 232 - Hønefoss-Halllingby/Ringmoen/ Timeplan
- 14 - Underlia - Strøtvet/ Timeplan
- 415 - Kongsberg - Jondalen/ Timeplan
- 118 - Hokksund - Røren - Sundet/ Timeplan
- 401 - Gamlegrendåsen S-Lindbojordet/ Timeplan
- 428 - Veggli - Rostad/ Timeplan
- 339 - Ål - Kvinnegardslia/ Timeplan
- 123 - Buskerud skole - Åmot/ Timeplan
- 213 - Hønefoss-Røyse/Vik skoler/ Timeplan
- 436 - Kongsberg - Hvittingfoss/ Timeplan
- 228 - Haldenjordet-Hvervenmoen/ Timeplan
- 210 - Hønefoss-Utstranda-Sollihøgda/ Timeplan
- 53 - Mjøndalen - Åsen/ Timeplan
- 55 - Drammen - Hovjordet/ Timeplan
- 109 - Lokalruter Drolsum/ Timeplan
- 5 - Vinnes - Tors vei/ Timeplan
- 251 - Sandaker-Ask-Tyristrand/ Timeplan