1970 Linje
Flatebygd Via Evjemoen
Agder Kollektivtrafikk AS
Agder Kollektivtrafikk AS 1970 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
1970 buss (Flatebygd Via Evjemoen) har 12 stopp som går fra Evje Skule og slutter på Røyrtveit.
1970 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 13:35. Driftsdager denne uken: mandag, onsdag.
Velg hvilken som helst 1970 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Flatebygd Via Evjemoen (12 stopp)
Evje Skule
Evje Sentrum
Verksmoen
Evjemoen Hovedport
Evjemoen
Verksmoen
Evje Sentrum
Vestrevegen
Oddestemmen
Flatebygd Bedehus
Åvitsland
Røyrtveit
1970 FAQ
Når begynner 1970 buss å operere?
1970 buss starter å operere klokken 13:35 på mandag, onsdag.
Når slutter 1970 buss å gå?
1970 buss slutter å operere klokken 13:35 på mandag, onsdag.
Når ankommer 1970 buss?
Når kommer Flatebygd Via Evjemoen Buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Flatebygd Via Evjemoen Buss som er nærmest din plassering.
Kjører Agder Kollektivtrafikk AS 1970 buss linjen i/på Kristi himmelfartsdag, 17. mai and Første pinsedag?
1970 busss driftstider i/på Kristi himmelfartsdag, 17. mai and Første pinsedag kan variere. Sjekk ut Moovit-appen for de siste endringene og liveoppdateringene.
Er det en 1970 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 1970 buss stopp.
1970 buss Rutetabell
1970 buss rute opererer på mandag, onsdag. Normale opereringstider: 13:35
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 13:35 | Engangstur |
ti. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
on. | 13:35 | Engangstur |
to. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
fr. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Agder Kollektivtrafikk AS buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 1970 (fra Evje Skule), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 1970 (Flatebygd Via Evjemoen) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Agder Kollektivtrafikk AS-informasjon nå.
1970 linje buss billettpris
Agder Kollektivtrafikk AS 1970 (Flatebygd Via Evjemoen) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Agder Kollektivtrafikk AS, sjekk Moovit-appen eller Agder Kollektivtrafikk AS sin offisielle nettside.
1970 (Agder Kollektivtrafikk AS)
Det første stoppet på 1970 buss ruten er Evje Skule og siste stopp er Røyrtveit. 1970 (Flatebygd Via Evjemoen) opererer mandag, onsdag.
Tilleggsinformasjon: 1970 har 12 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 22 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Agder Kollektivtrafikk AS foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 1970 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 1970 buss til å ta med på reisen.
Linje 1970 sanntid Buss tracker
Spor linje 1970 (Flatebygd Via Evjemoen) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 1970 buss tracker eller en live Agder Kollektivtrafikk AS buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Agder Kollektivtrafikk AS eller en turplanlegger for Undergrund, Bybane, Jernbane, Buss, Ferje eller Taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Agder Kollektivtrafikk AS og eventuelle buss, inkludert linje 1970, i Norge
1970 - Alternative Veibeskrivelser
- 1970 - Arendalsvegen / Timeplan
- 1970 - Dåsvannsdalen / Timeplan
- 1970 - Evjemoen / Timeplan
- 1970 - Flatebygd / Timeplan
- 1970 - Flatebygd Via Bjorå - Evjemoen / Timeplan
- 1970 - Hodne / Timeplan
- 1970 - Skulebuss / Timeplan
- 1970 - Syrtveit / Timeplan
- 1970 - Tveit - Fjælestad / Timeplan
- 1970 - Tveit - Fjælestad - Espetveit / Timeplan
Agder Kollektivtrafikk AS linjer i Norge
- 270 - Flekkefjord - Gyland - Tonstad
- 2103 - Tjomsås/Lie - Skarpengland/ Timeplan
- 155 - Tvedestrand-Vegårshei/ Timeplan
- 120 - Rise-Arendal/ Timeplan
- 2175 - Stokkeland - Tunballen skole/ Timeplan
- 35 - Kristiansand - Brattvollsheia/ Timeplan
- 165 - Vegårshei-Risør
- 241 - Byremo-Eiken-Rossevatn/ Timeplan
- 223 - Byremo-Selandsdalen-Sveindal/ Timeplan
- 56 - Rona - Odderhei/ Timeplan
- 224 - Farsund-Lista-Farsund-Lyngdal/ Timeplan
- 228 - Egilstad-Rovedal-Øvsteland-/ Timeplan
- 2178 - Stokkeland - Tunballen skole/ Timeplan
- 31 - Kvadraturen - Sødal -Vennesla/ Timeplan
- 58 - Rona-Ytre Randesund-Dvergsnes/ Timeplan
- 238 - Lista-Farsund-Lyngdal/ Timeplan
- 218 - Skoleruter Lindesnes kommune/ Timeplan
- 1950 - Skolebusser Tvedestrand vgs/ Timeplan
- 2108 - Høietun - Venneslahallen/ Timeplan
- 110 - Jovannslia-Arendal-Stoa-Myra/ Timeplan