139 Linje
Bragernes Torg
Brakar
Brakar 139 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
139 buss (Bragernes Torg) har 57 stopp som går fra Knivedalen og slutter på Bragernes Torg.
139 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 06:25. Driftsdager denne uken: ukedager.
Velg hvilken som helst 139 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Bragernes Torg (57 stopp)
Knivedalen
Nedre Dramdalsvei
Skotselv Kryss
Skotselv Butikken
Kopperudveien
Røgebergkrysset
Tregata
Hære Bru
Bakke Kirke
Stormoen
Steinhoggeriet
Burud
Burud Butikken
Bergli
Karlsen Skotsmoen
Smeden Skotsmoen
Varlokrysset
Skotsmoen
Børres Bilhjelp
Øvre Hoen
Bråtebakken
Bråtenfeltet
Kantum Bru
Hokksund Brannstasjon
Sundmoen
Hokksund Auto
Brugata Hokksund
Øvre Eiker Rådhus
Hokksund Stasjon
Loesmoen Butikken
Stubben Loesmoen
Steinberg Idrettsplass
Temtemoveien
Steinberg Stasjon
Steinberg Skole
Bråtan Steinberg
Kilenveien
Kilen Steinberg
Bruenden Mjøndalen
Mjøndalen Stasjon
Drammensveien 23
Skogen Mjøndalen
Drammen Travbane
Åssiden Vgs.
Farmen
Vårveien
Vårveien
Store Landfall
Åslyveien
Bergliveien
Olaf Bergers Vei
Ørengata
Henrik Ibsens Gate
Hamborgstrøm
Fylkeshuset
Drammen Sykehus
Bragernes Torg
139 FAQ
Når begynner 139 buss å operere?
139 buss starter å operere klokken 06:25 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 139 buss å gå?
139 buss slutter å operere klokken 06:25 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 139 buss?
Når kommer Bragernes Torg buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Bragernes Torg buss som er nærmest din plassering.
Er det en 139 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 139 buss stopp.
139 buss Rutetabell
139 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 06:25
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 06:25 | Engangstur |
ti. | 06:25 | Engangstur |
on. | 06:25 | Engangstur |
to. | 06:25 | Engangstur |
fr. | 06:25 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Brakar buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 139 (fra Knivedalen), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 139 (Bragernes Torg) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Brakar-informasjon nå.
139 linje buss billettpris
Brakar 139 (Bragernes Torg) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Brakar, sjekk Moovit-appen eller Brakar sin offisielle nettside.
139 (Brakar)
Det første stoppet på 139 buss ruten er Knivedalen og siste stopp er Bragernes Torg. 139 (Bragernes Torg) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 139 har 57 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 67 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Brakar foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 139 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 139 buss til å ta med på reisen.
Linje 139 sanntid buss tracker
Spor linje 139 (Bragernes Torg) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 139 buss tracker eller en live Brakar buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Brakar eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Brakar og eventuelle buss, inkludert linje 139, i Norge
139 - Alternative Veibeskrivelser
- 139 - Eiker Vgs / Timeplan
- 139 - Hønefoss Via Vikersund / Timeplan
- 139 - Lier Vgs / Timeplan
- 139 - Åssiden Vgs / Timeplan
- 139 - Eikli / Timeplan
- 139 - Fevang / Timeplan
- 139 - St.Hallvard Vgs / Timeplan
- 139 - Hønefoss Via Hokksund / Timeplan
- 139 - Skogen Mjøndalen / Timeplan
- 139 - Vinnesbråtan / Timeplan
- 139 - Hokksund Stasjon / Timeplan
- 139 - Hokksund Stasjon / Timeplan
- 139 - Åmot Skysstasjon / Timeplan
Brakar linjer i Norge
- 215 - Tyrifjord-Ask-Hønefoss/ Timeplan
- 211 - Hønefoss-Vik via Røyse/ Timeplan
- 55 - Drammen - Hovjordet/ Timeplan
- 53 - Mjøndalen - Åsen/ Timeplan
- 63 - Sylling - Lierbyen/ Timeplan
- 332 - Flå-Gol-Geilo/ Timeplan
- 98 - Mariås - Tangen - Berger/ Timeplan
- 111 - Vikersund - Snarum/ Timeplan
- 331 - Hagafoss-Myrland-Geiteryggen/ Timeplan
- 232 - Hønefoss-Halllingby/Ringmoen/ Timeplan
- 108 - Vikersund - Hønefoss/ Timeplan
- 210X - BrakarFlex Utstranda/ Timeplan
- 306 - Liodden-Nesbyen/ Timeplan
- 104 - Vikersund - Åmot/ Timeplan
- 231 - Hønefoss-Halllingby/Nes/ Timeplan
- 251 - Sandaker-Ask-Tyristrand/ Timeplan
- 339 - Ål - Kvinnegardslia/ Timeplan
- 434 - Kongsberg - Gamlegrendåsen N/ Timeplan
- 100 - Drammen-Vikersund-Hønefoss/ Timeplan
- 107 - Hiåsen - Prestfoss/ Timeplan