41 Linje
Sola Via Hålandsmarka
Kolumbus
Kolumbus 41 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
41 buss (Sola Via Hålandsmarka) har 17 stopp som går fra Tjelta og slutter på Sande Terrasse.
Velg hvilken som helst 41 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Sola Via Hålandsmarka (17 stopp)
Tjelta
Høgeholen
Vigdelsvegen
Hålandsmarka
Håland Skole
Ølberg
Ølbergvegen 161
Ølbergkrysset
Nordsjøvegen 504
Nordsjøkrysset
Stemmen
Stangelandsvegen
Stangeland
Stangelandsenteret
Ljosheimkrossen
Kjelsberg Ring
Sande Terrasse
41 FAQ
Når begynner 41 buss å operere?
41 buss starter å operere klokken 06:39 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 41 buss å gå?
41 buss slutter å operere klokken 00:29 på lørdag.
Når ankommer 41 buss?
Når kommer Sola Via Hålandsmarka buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Sola Via Hålandsmarka buss som er nærmest din plassering.
Er det en 41 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 41 buss stopp.
41 buss Rutetabell
41 buss rute fungerer hver dag. Vanlige tidsplantimer: 06:39 - 23:29
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 06:39 - 23:29 | 28 - 187 |
ti. | 06:39 - 23:29 | 28 - 187 |
on. | 06:39 - 23:29 | 28 - 187 |
to. | 06:39 - 23:29 | 28 - 187 |
fr. | 06:39 - 23:29 | 28 - 187 |
lø. | 15:29 - 00:29 | 198 - 342 |
sø. | 15:29 - 22:29 | 420 |
Kolumbus buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 41 (fra Tjelta), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 41 (Sola Via Hålandsmarka) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Kolumbus-informasjon nå.
41 linje buss billettpris
Kolumbus 41 (Sola Via Hålandsmarka) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Kolumbus, sjekk Moovit-appen eller Kolumbus sin offisielle nettside.
41 (Kolumbus)
Det første stoppet på 41 buss ruten er Tjelta og siste stopp er Sande Terrasse. 41 (Sola Via Hålandsmarka) opererer hver dag.
Tilleggsinformasjon: 41 har 17 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 25 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Kolumbus foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 41 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 41 buss til å ta med på reisen.
Linje 41 sanntid buss tracker
Spor linje 41 (Sola Via Hålandsmarka) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 41 buss tracker eller en live Kolumbus buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Kolumbus eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Kolumbus og eventuelle buss, inkludert linje 41, i Norge
41 - Alternative Veibeskrivelser
Kolumbus linjer i Norge
- SK0121 - Egersund bussterminal - Grøne Bråden skole/ Timeplan
- 1 - Brislingveien - Jernbaneveien/ Timeplan
- SK0110 - Langholmveien - Nonsfjellveien/ Timeplan
- 27 - Bogafjellveien sør - Sandnes bussterminal Ruten/ Timeplan
- SK0117 - Hovland - Egersund bussterminal/ Timeplan
- SK4641 - Høie snuplass - Frakkagjerd ungdomsskole/ Timeplan
- 208 - Amanda terminal - Beryllvegen/ Timeplan
- SK6023 - Ølen skule - Sandeidvegen 395/ Timeplan
- 13 - Olav Vs gate - Godalen/ Timeplan
- SK3302 - Nordskår - Hjelmeland skule/ Timeplan
- X71 - Kvadrat - Harestadvika/ Timeplan
- SK4909 - Kopervik vgs. - Skudeneshavn kai/ Timeplan
- SK6021 - Skjold skule - Breivik/ Timeplan
- 120 - Forsand kai - Strand rådhus/ Timeplan
- SK0222 - Sandnes International School - Lurabekken/ Timeplan
- SK1202 - Tronvik - Nygård barneskole/ Timeplan
- SK3001 - Tau skole - Holta/ Timeplan
- SK6018 - Vikedal - Skipavåg/ Timeplan
- 34 - Mosterøy skole - Austre Åmøy/ Timeplan
- SK4919 - Vikjå - Vardafjellhallen/ Timeplan