419 Linje
Flesberg Skole
Brakar
Brakar 419 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
419 buss (Flesberg Skole) har 15 stopp som går fra Holtan og slutter på Flesberg Skole.
419 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 07:45. Driftsdager denne uken: mandag, tirsdag, onsdag, fredag.
Velg hvilken som helst 419 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Flesberg Skole (15 stopp)
Holtan
Teigen
Buinkrysset
Suggerud
Bakkerud
Bjørnsrud
Aslefet
Førli
Flesberg
Neset Skysstasjon
Vangestad
Fløtterud
Stemning
Toskjekryss
Flesberg Skole
419 FAQ
Når begynner 419 buss å operere?
419 buss starter å operere klokken 07:45 på mandag, tirsdag, onsdag, fredag.
Når slutter 419 buss å gå?
419 buss slutter å operere klokken 07:45 på mandag, tirsdag, onsdag, fredag.
Når ankommer 419 buss?
Når kommer Flesberg Skole Buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Flesberg Skole Buss som er nærmest din plassering.
Kjører Brakar 419 buss linjen i/på Kristi himmelfartsdag?
419 busss driftstider i/på Kristi himmelfartsdag kan variere. Sjekk ut Moovit-appen for de siste endringene og liveoppdateringene.
Er det en 419 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 419 buss stopp.
419 buss Rutetabell
419 buss rute opererer på mandag, tirsdag, onsdag, fredag. Normale opereringstider: 07:45
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 07:45 | Engangstur |
ti. | 07:45 | Engangstur |
on. | 07:45 | Engangstur |
to. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
fr. | 07:45 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Brakar buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 419 (fra Holtan), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 419 (Flesberg Skole) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Brakar-informasjon nå.
419 linje buss billettpris
Brakar 419 (Flesberg Skole) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Brakar, sjekk Moovit-appen eller Brakar sin offisielle nettside.
419 (Brakar)
Det første stoppet på 419 buss ruten er Holtan og siste stopp er Flesberg Skole. 419 (Flesberg Skole) opererer mandag, tirsdag, onsdag, fredag.
Tilleggsinformasjon: 419 har 15 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 38 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Brakar foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 419 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 419 buss til å ta med på reisen.
Linje 419 sanntid Buss tracker
Spor linje 419 (Flesberg Skole) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 419 buss tracker eller en live Brakar buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Brakar eller en turplanlegger for Undergrund, Bybane, Jernbane, Buss, Ferje eller Taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Brakar og eventuelle buss, inkludert linje 419, i Norge
419 - Alternative Veibeskrivelser
Brakar linjer i Norge
- 431 - Kongsberg - Haavengen/ Timeplan
- 139 - Åmot - Drammen/ Timeplan
- 133 - Vestfossen - Darbu - Hakavik/ Timeplan
- 122 - Sørby-Horne-Vestf./Hokksund/ Timeplan
- 92 - Svelvik-Marieås-Svelvik/ Timeplan
- 427 - Veggli - Rollag/ Timeplan
- 22N - Nattbuss Konnerud/ Timeplan
- 120 - Vestfossen - Darbu - Råen/ Timeplan
- 3N - Nattbuss Fjell
- 252 - Sokna-Strømsoddbygda/ Timeplan
- 210X - BrakarFlex Utstranda/ Timeplan
- 241 - Hønefoss-Sokna/Noresund/ Timeplan
- 228 - Haldenjordet-Hvervenmoen/ Timeplan
- 331 - Hagafoss-Myrland-Geiteryggen/ Timeplan
- 107 - Hiåsen - Prestfoss/ Timeplan
- 435 - Fjordveien 480 - Jønndalen/ Timeplan
- 136 - Skotselv - Hokksund/ Timeplan
- 72 - Lierskogen-Tranby-Drammen/ Timeplan
- 436 - Kongsberg - Hvittingfoss/ Timeplan
- 105 - Åmot-Eggedal-Bergshammeren/ Timeplan