423 Linje
LĂ„gveiskillet - Lampeland
Brakar
Brakar 423 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
423 buss (Flesberg Skole) har 22 stopp som gÄr fra Laagveiskillet og slutter pÄ Flesberg Skole.
423 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgÄr en gang daglig pÄ 07:47. Driftsdager denne uken: ukedager.
Velg hvilken som helst 423 buss stopp under for Ă„ finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for Ă„ se rutekartet deres.
Retning: Flesberg Skole (22 stopp)
Laagveiskillet
KjÞlÄs
Tonby
Rust
Belteslia
Jerpeton
Ingeburud
VatnÄs Kryss
Letmolie
Gjerde
Bekkjorden
Lyngdal
Lislien
Lona
Vatnebryn
Halland
Kvernan
Steinset
Ranvik
Skartum
Skartumlia
Flesberg Skole
423 FAQ
NĂ„r begynner 423 buss Ă„ operere?
423 buss starter Ä operere klokken 07:47 pÄ mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
NÄr slutter 423 buss Ä gÄ?
423 buss slutter Ä operere klokken 07:47 pÄ mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
NĂ„r ankommer 423 buss?
NĂ„r kommer LĂ„gveiskillet - Lampeland buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for Ă„ se den fullstendige rutetabellen for LĂ„gveiskillet - Lampeland buss som er nĂŠrmest din plassering.
Er det en 423 buss stopp i nĂŠrheten av meg?
Klikk her for Ă„ se nĂŠrmeste 423 buss stopp.
423 buss Rutetabell
423 buss rute opererer pÄ ukedager. Normale opereringstider: 07:47
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 07:47 | Engangstur |
ti. | 07:47 | Engangstur |
on. | 07:47 | Engangstur |
to. | 07:47 | Engangstur |
fr. | 07:47 | Engangstur |
lĂž. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sĂž. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Brakar buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer pÄ 423 (fra Laagveiskillet), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. FÄ en sanntidskartvisning av 423 (Flesberg Skole) og fÞlg buss mens den beveger seg pÄ kartet. Last ned appen for all Brakar-informasjon nÄ.
423 linje buss billettpris
Brakar 423 (Flesberg Skole) priser kan variere basert pÄ flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Brakar, sjekk Moovit-appen eller Brakar sin offisielle nettside.
423 (Brakar)
Det fÞrste stoppet pÄ 423 buss ruten er Laagveiskillet og siste stopp er Flesberg Skole. 423 (Flesberg Skole) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 423 har 22 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 42 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler pÄ Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Brakar foreslÄtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med Ä finne den nÊrmeste 423 buss stopp i nÊrheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 423 buss til Ä ta med pÄ reisen.
Linje 423 sanntid buss tracker
Spor linje 423 (Flesberg Skole) pÄ et live-kart i sanntid og fÞlg lokasjonene nÄr den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 423 buss tracker eller en live Brakar buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Brakar eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for Ă„ planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Brakar og eventuelle buss, inkludert linje 423, i Norge
423 - Alternative Veibeskrivelser
Brakar linjer i Norge
- 338 - Ă l-Liagardane/ Timeplan
- 100 - Drammen-Vikersund-HĂžnefoss/ Timeplan
- 4 - KniveÄsen - Drammen busstasjon/ Timeplan
- 137 - Skotselv - Ă mot - Hokksund/ Timeplan
- 14 - Underlia - StrĂžtvet/ Timeplan
- 118 - Hokksund - RĂžren - Sundet/ Timeplan
- 231 - HĂžnefoss-Halllingby/Nes/ Timeplan
- 426 - Rollag - Veggli/ Timeplan
- 111 - Vikersund - Snarum/ Timeplan
- 113 - Hatle - Modum Bad - Ă mot/ Timeplan
- 64 - Sylling - Delekant - Sylling/ Timeplan
- 213 - HĂžnefoss-RĂžyse/Vik skoler/ Timeplan
- 241 - HĂžnefoss-Sokna/Noresund/ Timeplan
- 16 - Drammen busstasjon - MĂŠlen/Skoger/ Timeplan
- 410 - Kongsberg - Sagvoldbrua/ Timeplan
- 417 - RĂždberg-Tunhovd/ Timeplan
- 336 - Ă l - Vats - BergsjĂž/ Timeplan
- 63 - Sylling - Lierbyen/ Timeplan
- 3N - Nattbuss Fjell/ Timeplan
- 22N - Nattbuss Konnerud/ Timeplan