קו 66
דימונה←ערערה-בנגב
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 66 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 66 (דימונה←ערערה-בנגב) יש 30 תחנות. מסלול הקו מתחיל בשד' גולדה מאיר/שד' הרצל ומסתיים בבית ספר לחינוך מיוחד.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 66 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: דימונה←ערערה-בנגב (30 תחנות)
שד' גולדה מאיר/שד' הרצל
שדרות אריאל שרון/שדרות הרצל
שדרות אריאל שרון/השיבולים
משרד הרישוי/שדרות אריאל שרון
שדרות אריאל שרון/המלאכה
מסעף דימונה
מסעף דימונה/קניון הדרך
צומת דימונה ירוחם
קסר א סיר/הואשלה
אום רתאם ב
אום רתאם א
צומת ערערה בנגב/כביש 2582
אבו קרינאת 1
קופת חולים כללית
אבו קרינאת
בית ספר
קופת חולים כללית
אבו קרינאת 3
צומת ערערה בנגב
בית ספר אלנג'אח
אזור תעשייה
מועצה מקומית
בית ספר רב תחומי
מועצה מקומית
בית ספר אבו עראר
טיפת חלב
שכונה 2
משתלה
מסגד טאלב/קופת חולים לאומית
בית ספר לחינוך מיוחד
שאלות ותשובות לגבי קו 66
מתי מתחיל לפעול קו 66?
קו 66 מתחיל לפעול ב-07:00 בשישי
באיזו שעה קו 66 מפסיק לעבוד?
קו 66 מפסיק לפעול ב-15:00 בשישי
מתי מגיע קו 66?
כדי לראות מתי קו דימונה←ערערה-בנגב האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו דימונה←ערערה-בנגב הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 66 (דימונה←ערערה-בנגב)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס דימונה←ערערה-בנגב (דימונה←ערערה-בנגב) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 66 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 66 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 66 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 66 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 66
קו האוטובוס 66, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 07:30 - 19:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:30 - 19:00 | 60 - 120 |
ב׳ | 07:30 - 19:00 | 60 - 120 |
ג׳ | 17:00 - 19:00 | 60 |
ד׳ | 07:30 - 19:00 | 60 - 120 |
ה׳ | 07:30 - 19:00 | 60 - 120 |
ו׳ | 07:00 - 15:00 | 120 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל66 (מ שד' גולדה מאיר/שד' הרצל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 66 (דימונה←ערערה-בנגב) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 66
תעריף הנסיעה ב66 (דימונה←ערערה-בנגב) של מטרופולין (Metropoline) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
66 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 66 היא שד' גולדה מאיר/שד' הרצל והתחנה האחרונה היא בית ספר לחינוך מיוחד.
קו 66 (דימונה←ערערה-בנגב) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 66. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 66.
מעקב אחר קו האוטובוס 66 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 66 (דימונה←ערערה-בנגב) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 66 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 66 ב-ישראל
66 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 126 - כיכר מוסא עלי-א סייד<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 570 - הנרקיס/הורדים-אלישמע<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 47 - יצחק שדה/האצל-דימונה<->מואב/לשם-ערד-1#/ לוח זמנים
- 589 - מגדל מים-תל שבע<->מכללת ספיר-שער הנגב-1#
- 276 - ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 3 - משמר/שוהם-ערד<->אשד/נחל-ערד-22/ לוח זמנים
- 5 - מסוף רעננה/הפנינה-רעננה<->מרכז/חרוצים-חרוצים-1#/ לוח זמנים
- 9 - תיכון הדרים/ז'בוטינסקי-הוד השרון<->איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא-1#/ לוח זמנים
- 117 - כסייפה/שכונה 13-כסיפה<->הברזל/הזורע-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 139 - רוז'נסקי/משה לוי-ראשון לציון<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-20/ לוח זמנים
- 11 - מלון יפה נוף-ערד<->צים סנטר/התעשייה-ערד-2#/ לוח זמנים
- 70 - בית הלוחם-באר שבע<->שכונה 4-שגב שלום-1#/ לוח זמנים
- 596 - ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 24 - מסוף קדמה-רמת השרון<->מסוף כרמלית/הכרמל-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 19 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->מכללת בית ברל-בית ברל-1#/ לוח זמנים
- 459 - יצחק שדה/האצל-דימונה<->ת. רכבת בית שמש-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 37 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-3#/ לוח זמנים
- 352 - שדרות מלכי ישראל/שדרות לכיש-קרית גת<->יצחק שדה/האצל-דימונה-12/ לוח זמנים
- 35 - המרכבה/הבנאי-חולון<->קניון איילון-רמת גן-2#/ לוח זמנים
- 624 - הרצוג/עובדיה מברטנורא-נתניה<->זכריה הנביא/שדרות האמוראים-בית שמש-1#/ לוח זמנים