697 Linje
Ringsaker Vgs
Innlandstrafikk
Innlandstrafikk 697 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
697 buss (Ringsaker Vgs) har 60 stopp som går fra Kremmertorget og slutter på Brumunddal Sjurstuvegen.
697 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 06:47. Driftsdager denne uken: ukedager.
Velg hvilken som helst 697 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Ringsaker Vgs (60 stopp)
Kremmertorget
Elverum Torv
Glommen Terrasse
Elverum Skysstasjon
Glommen Terrasse
Terningmoen Øst
Terningen Arena Rv. 25
Terningåa
Skjærbakken
Stenberg
Bjerkheim
Tobru
Ebru
Husom
Torvestad
Taigaen
Krogsti
Årsbakk
Grøholt
Slettmoen
Brenneriroa
Brennerikrysset
Brunlaug
Balke
Jevnaker
Spaberg
Lageråen
Løvås
Ålstad
Grubhol
Vang Sentral
Nilsrud Rv. 25
Kays Gartneri
Torshov
Ridabu Skole
Vang Kirke
Åker
Midtstranda
Just Brochs Gate
Briskeby Stadion
Ankerhagen
Hamar Katedralskole
Bellevue Vognvegen
Volljordet
Voll
Stenbergvegen
Stavsberg
Krokvegen
Olrud
Sandbakken
Nydal Furnesvegen
Nydalsdumpa
Myrvoll
Bergshøgda
Sollerud
Stenbekk
Kongelhol
Mørkvedvegen
Buttekvern
Brumunddal Sjurstuvegen
697 FAQ
Når begynner 697 buss å operere?
697 buss starter å operere klokken 06:47 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 697 buss å gå?
697 buss slutter å operere klokken 06:47 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 697 buss?
Når kommer Ringsaker Vgs buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Ringsaker Vgs buss som er nærmest din plassering.
Er det en 697 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 697 buss stopp.
697 buss Rutetabell
697 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 06:47
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 06:47 | Engangstur |
ti. | 06:47 | Engangstur |
on. | 06:47 | Engangstur |
to. | 06:47 | Engangstur |
fr. | 06:47 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Innlandstrafikk buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 697 (fra Kremmertorget), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 697 (Ringsaker Vgs) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Innlandstrafikk-informasjon nå.
697 linje buss billettpris
Innlandstrafikk 697 (Ringsaker Vgs) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Innlandstrafikk, sjekk Moovit-appen eller Innlandstrafikk sin offisielle nettside.
697 (Innlandstrafikk)
Det første stoppet på 697 buss ruten er Kremmertorget og siste stopp er Brumunddal Sjurstuvegen. 697 (Ringsaker Vgs) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 697 har 60 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 113 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Innlandstrafikk foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 697 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 697 buss til å ta med på reisen.
Linje 697 sanntid buss tracker
Spor linje 697 (Ringsaker Vgs) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 697 buss tracker eller en live Innlandstrafikk buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Innlandstrafikk eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Innlandstrafikk og eventuelle buss, inkludert linje 697, i Norge
697 - Alternative Veibeskrivelser
Innlandstrafikk linjer i Norge
- 201 - Lom - Spiterstulen/ Timeplan
- 203 - Lom - Leirvassbu/ Timeplan
- 143 - Otta - Bismo/ Timeplan
- 704 - Sand - Mo -Skarnes/ Kongsv./ Timeplan
- 724 - Skarnes-Odals verk-Fulusagen/ Timeplan
- 500 - Lillehammer - Nordseter/ Timeplan
- 770 - Grue skole - Tjura - Bergsid./ Timeplan
- 717 - Kongsvinger - Fulu - Skarnes/ Timeplan
- 830 - Trysil - Plassen - Lutnes/ Timeplan
- 731 - Skotterud-Magnor-Eidskog/ Timeplan
- 789 - Åsnes usk - Snålroa/ Timeplan
- 418 - Biri-Klomsteinroa-Biri/ Timeplan
- 217 - Vågåmo - Storviksroa - Vågåmo/ Timeplan
- 780 - Jara skole - Åsnes ungdomsskoe/ Timeplan
- 465 - Lunner b.sk.-Roa-Oppdalen-Gran/ Timeplan
- B6 - Strandtorget - Skurvbrua/ Timeplan
- 211 - Lom - Bismo/ Timeplan
- 220 - Otta - Lalm - Otta/ Timeplan
- 501 - Lillehammer - Sjusjøen/ Timeplan
- 618 - Moelv-Gaupen-Stavsjø-Tingnes/ Timeplan